Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Karmienie piersią - potrawy

Polecane posty

Gość Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Witam mamusie które karmią dzidziusia piersią bądź karmiły ;) Jakie potrawy jedliście i w ogóle co można jeść bo to co ja jadłam przed ciążą lub w ciąży to teraz podobno nie można... :( macie jakieś przepisy albo coś ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego nie można? Ja jadłam wszystko. Położna mówiła, że dopiero jak dziecko reaguje negatywnie, to odstawiamy daną potrawę. U mnie tylko czosnek powodował bóle brzucha u synka. U koleżanki z kolei jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo MINIA to nie wiedziałam:) mi z kolei moja mamuśka mówiła, że np. kwaśnej kapusty i smażonego miesa nie powinno się jeść....dla mnie to jeszcze czarna magia bo teraz jem wszystko :P i aż się boje co bedzie potem :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to prawda
żryj wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
ja na poczatku jadlam ostroznie, nie objadalam sie jedna rzecza, jadlam raczej gotowane, ale jakbym nine karmila to tez bym tak jadla bo to zdrowiej, jadlam truskawki, czeresnie, jak maly mial ok. 2 m-cy to jadlam juz wszystko, cebuje, czosnek, czekolade itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno cebuli kapusty nic co beczkuje i smazonegoswieze owoce wprowadzaj powoli i soki ja juz wiem ze nie sluza mojej corce jablka czekolady tez tego co wiem nie bardzo i ogolnie smieciowego jedzenia to ma swoje plusy takie zdrowe odzywianie:D TALIA MOJE PANIE TALIA:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku należy zrezygnować z produktów, które mogą powodować wzdęcia u malucha czyli kapusta, fasola, groch itd., ze smażonego a także z cytrusów i tego co może uczulać np. czekolada, orzechy, miód. Wprowadza się te produkty stopniowo obserwując reakcje dziecka. Jak we wszystkim należy zachować umiar i zdrowy rozsądek żeby nie zaszkodzić dziecku no i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×