Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_czająca

UltheraTM, a opadające policzki

Polecane posty

Gość nie_czająca

Czy któraś z was korzystała z tej metody. Jak się ona ma do exilis? jestem zainteresowana poprawa owalu twarzy, podniesieniem policzków i likwidacją podbródka. Szukam skutecznej metody i już gubię sie w tym wszystkim. Na co warto wydać kasę, by efekt był widoczny. Ciułam tą kasę i nie chce jej wyrzucić w bloto. Bardzo Was proszę podzielcie się swoimi opiniami i doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapitańńńska
A to musi byc konkretnie ten zabieg ? Bo ja polecałabym jesli chodzi o wypełninie ten http://www.perfectha.pl/ mysle ze i wyjdzie Ciebie znacznei taniej i zrobisz i policzki i wypełnienie bruzd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
Ale mi chodzi o podniesienie pliczków a nie ich wypełnienie. Ja wręcz oprócz podniecienia wolałabym zmniejszyć ich objętość. jestem szczupła, ale buzię mam okrągłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
Hm, chyba padłam ofiarą reklamy, bo ktoś mi odpowiedział w ogóle nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ,ja robiłam sobie tą metodą okolice pod oczami( nie przy samych oczach) i nad brwiami.Efekt był fajny ,tak jakby spiąć włosy w mocny kucyk . Buzia sie lekko uniosła .Jeżeli chodzi o podbródek,to pytałam o ten rejon i lekarz mi powiedział,ze jak najbardziej ,ale najpierw nalezy podbródek (tłuszcz) odessać,a potem zrobić ten zabieg.Zaznaczę,ze tłuszczu na podbródku mam minimalnie. Robiłam też exilis ,ale na ramiona .Efekt minimalny ,a ból straszny .Ramiona są najbardziej bolesną częścią ciała jezeli chodzi o ten zabieg .Ramiona robiłam w opcji : odchudzanie z ujędrnianiem .Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie-czająca
Eor Baaaardzo ci dziękuję za podzielenie się ze mną swoimi doświadczeniami. Ja nie mam co odsysać z podbródka za bardzo. Chciałabym sie równeż pozbyć odrobinę wiszących policzków jak pisałam. Czy ta metoda podiała? Zastanawiam się też nad exilis. Ogólnie chce poprawić wygląd podbródka i unieść policzki i nie wiem jaką metodę wybrać, co zadziała. Eor, czy przy Ulthera znikaja również zmarszczki. I jakbyś mogła przybliżyć mi koszt zabiegu. Boję się wydać tyle kasy i nie widzieć efektu. Bardzo proszę o rady, a być może inne metody - SKUTECZNE. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za obszar o którym pisałam zapłaciłam 3.800,00 zł . Z tego co mi wiadomo, cała buzia to koszt ok 7 tys . Exilis jest zdecydownaie tańszy,szczególnie w pakietach ,ale nie wiem jak działa na buzie.Na moje ramiona nie podziałał:( moje doświadczenia dotyczące podniesienia owalu twarzy to : thermage cała buzia + po dwóch latach thermage CPT na oczy ( z nakładkami ) - skóra zrobiła się taka " gęsta", nici hialuronowe - fajny efekt ,ale nie spektakularny ,a obecnie jestem po pierwszym zabiegu sculptry i czekam na efekty .Dodatkowo wypełniacze,mezoterapie i botox .Myślę,że najlepiej zrobisz udając się na konsultację do dobrego,uczciwego lekarza ,który dopasuje zabieg do Twojego wieku i stanu skóry .Jeżeli masz jakieś pytania ,to z przyjemnością odpowiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
Eor Dzięki za obszerne wyjaśnienia. Z drugiej strony trochę mnie to martwić zaczyna, bo widze że zrobiłaś wiele zabiegów, a to chyba znaczy, że jeden cudów nie czyni :( Ile to kasy i czesto tylko na rok. Chyba dam sobie spokój. Ulthera jak sie dowiedziałam kosztuje w granicach 7000-11000. Nie dla mnie takie cuda i to tylko na rok. Dziekuję za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Eor
Niesamowite! Poddałaś sie tak wielu zabiegom i jeszcze prosisz o skteczne metody? cytuję; okolice oczów -ulthera TM, i ten niby to wspaniały thermage - na całą buzię,nici hialuronowe,sculptry no i wypełniacz,mezoterapie i botox - może o jakimś zabiegu jeszcze zapomniałąś? Wg mnie to wyliczyłam koszt bagatela około 20 tyś. - Super! Według mnie to,te rwelacyjne zabiegi są 'diabła' warte,gdyż jeszcze prosisz o skuteczne metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie przypominam sobie,abym prosiła o podanie skutecznej metody .Wymieniłam zabiegi ,które robiłam,ale których częstotkiwość rozłożona była w okresie paru lat .Podzieliłam się swoimi wrażeniami i odczuciami -bo jeżeli dobrze rozumiem sens tego forum ,to o to właśnie chodzi .A czy zapomniałam o jakimś zbiegu ?moze i zapomniałam,ale po co ta ironia? Do nie_czekająca faktycznie koszt ulthery który podałaś jest powalający,a biorąc pod uwagę fakt,że jest " na rok" zupełnie bez sensu . Zaden zabieg nie czyni cudów oprócz liftingu chirurgicznego ,ale w mniejszym lub więszym stopniu wymionione przeze mnie zabiegi pomagają .Pozdrawiam Cię sedecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Eror
Przepraszam,ze uraziłam ale nie miałam takiego zamiaru. Jestem zbulwersowana tym,że poddajemy sie różnym zabiegom za ogromną kasę a efekty mierne lub w niejednym przypadku oszpecają. Reklamuje się wszystko,byle tylko złapać klienta i zarobić.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie_czająca
Jesli taki zabieg jest dla Ciebie za drogi to moze warto zastanowic sie nad mezoterapia ? Myslałas moze o tym? Mnie taki dobre efekty dał zabieg cytocare,wiec tu tez cenowo to wszystko sie inaczej rozkłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
Dzięki za pomoc. Już staram sie zorientować co do tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
Dziewczyny czy któras z was robiła ten zabieg i jakie są efekty. To podobno nowość. A poniżej to co na jego temat znalazłam Zabieg Pelleve, to jeden z najnowocześniejszych, niechirurgicznych metod służących utrzymaniu młodego wyglądu, przeprowadzany bez potrzeby zastosowania znieczulenia ogólnego. System Pelleve wykorzystuje energię o częstotliwości fal radiowych, które ogrzewają tkanki miękkie znajdujące się pod skórą. Specjalny żel zamrażający Cool-Gel chłodzi zewnętrzną powierzchnię skóry w czasie zabiegu. Ogrzewanie i równoczesne chłodzenie prowadzi do kurczenia się i napinania włókien kolagenowych, co powoduje napięcie i odmłodzenie skóry. Napięcie skóry trwa od roku do trzech lat. Pelleve, to metoda nieinwazyjna. Po zabiegu nie ma widocznych śladów zabiegu, takich jak zasinienia lub cięcia, a ryzyko powstania blizn jest minimalne. Od razu po zastosowaniu systemu Radiage można powrócić do codziennych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_czająca
A może nici hialuronowe, bo się naczytałam o spektakularnych efektach. No żesz ..... mać zgłupieje od tego szukania czegoś konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnnn
obwisły podbródek co radzicie, pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na opadające policzki najlepsze są nici liftingujące. Zdecydowała się moja siostra (właśnie stuknęła jej czterdziecha) w krakowskiej MTTEstetice. Zabieg wystarcza na 2 lata i jak na razie daje świetne efekty. Nitki są pomocne właśnie przy problemach z opadającymi policzkami, czy drugim podbródkiem, myślę, że w pewnym wieku warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka korzystała z tej metody: http://urszulabrumer.pl/jak-zlikwidowac-efekt-opadajacych-policzkow/ Nici liftingujące są po prostu stworzone do modelowania policzków, bo naciągają skórę i podtrzymują jej wewnętrzne rusztowanie. Także owal twarzy zostaj***ardzo ładnie zachowany do roku czasu po zabiegu. Od zabiegu mojej koleżanki minęło dopiero kilka miesięcy, ale efekty nic a nic nie ustępują. Wciąż wygląda dużo młodziej niż przed kuracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

U mnie na poprawe owalu twarzy sprawdziła się zabieg za pomoca nici barb 4d. Bardzo ładnie ma teraz uniesiony owal twarzy dzięki czemu wygladam dużo młodziej. Zabieg wykonywałam w MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/ i polecam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×