Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beatka@@@

nigdy nie robilam loda mojejmu mezowi

Polecane posty

Gość Nocny pukacz
Lodzik lodzikiem, ja lubię jak mi moja pani ssie, a robi to mistrzowsko, i to jej mruczenie i podniecenie, gdy mi ptaka liże. Kręci ją i mnie oral jak cholera. Chyba zaraz dam jej mojego ptaka do buzi, niech dziewczyna ma przyjemność od rana! Za to nie lubi minetki, i co mam zrobić? Czasami da się skusić, ale to rzadko i mówi, że nie lubi. Trudno... Mam kumpla starego bzykacza i playboya, który nie lubi, gdy mu panienka robi loda. Miał kilkanaście kobiet w życiu, ale raz loda spróbował i więcej mówi nie. Nawet jedna wywnioskowała, że jej nie kocha, bo unika orala. Minetki też nie lubi, ale strzeli ją od czasu do czasu nowo poznaniej dupie... Nie wiem, w czym założycielka tego topiku ma problem, takie macie zapatrywania i już... Osobiście wiele zależy od podejścia i wzajemnej umowy, jeśli z tym wam dobrze, to wasza brocha i tyle. Różne są przypadki dotyczące tej sfery, ja np. spotkałem kiedyś w knajpie płaczącego znajomego faceta, który pijany żalił się kumplom, że jest 12 lat po ślubie a jeszcze starej nago nie widział, i nie chce mu się pokazać! Kurwa pomyślałem, jak on spłodził 4 dzieciaków...oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jej nie kocha
bo jej nie kocha i tyle, mój eks też mówił że nie lubi, że go to brzydzi , wyzywal mnie od idiotek jak mu chciałam loda zrobić, dwa miesiaće po tym zmył się z dzwiką co dawała przez całe życie dupy żonatym facetom i z nią robi wszystko a ona jest nim zachwycona, heh, jak nie kocha to niechce prosty wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha o milosc akurat nie musze sie martwic i twoj ex dziwkarz mnie nie inetersuje moj maz okazuje mi milosc i napewno jesli by mnei nie kochal to dlaczego tyle lat bylisbysmy szczesliwi.. myslisz sie nie nalezymy do tych par ktore sie zdradzaja czy oszukuja my sobie wszystko mowimy calutki dzien od rana do wieczora tz mwoi tylko o pracy bo wszystko inne robimy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jesteście nienormalni?
Głupie pytanie, bezsensownie zadane. Jeśli obojgu wam taki układ odpowiada i seks sprawia pełnię satysfakcji, to chyba ok, prawda? Ty chyba jesteś bardziej otwarta na te sprawy, bo wspomniałaś, że byś chciała spróbować np. oralnego, ale skoro Twój mąż cyt. "nie chce się zniżać do takich rzeczy"... Cóż, dla mnie jest to dziwne, ja bym nie mogła być z facetem, który seks oralny uważa za coś uwłaczającego, bo jestem inna po prostu (seks oralny uwielbiam, nawet bardziej dawać, niż brać, to jest mega podniecajaca rzecz, a jak kobieta umie to robić - rytm i te sprawy :P , to można wręcz w trans jakiś prawie wpaść przy robieniu tego :D ). Ale każdy jest inny. Jeśli Cię nie korci dobrać się do jego penisa ustami (ja bym nie umiała się powstrzymać przed penisem mojego męża, który jest duży i ogólnie fantastyczny :) ), to ok. przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greggorus
Powiem krótko: Mam kochankę bo moja Pani nie chce robić mi lodzika. Mam tak naprawdę w dupie czy się brzydzi, nie lubi, czy nie chce ,co jej oczywiście zakomunikowałem. Moja "druga Pani" mnie w pełni zaspokaja: jest seks oralny w obie strony, jest seks analny który uwielbia, jest naprawdę OK. Moja żona tego nie chce: NO PROBLEM, znalazłem sobie alternatywę w postaci kochanki. Tyle w temacie. Aaaa jeszcze jedno: prosiłem,błagałem i nic mi to nie pomogło. Kompletnie nie wiem o co chodzi autorce posta........... bo mąż nie chce ???? po co się żalisz na forum ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekskluzywny nokaut
Beatko a próbowałaś pogdac z mężem o twoich potrzebach?? I ze masz ochotę zrobić coś nowego. On powinien zrozumieć twoje potrzeby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mental cut
do wszystkich patafianów i patafianek którzy nie wiedzą co to jest czytanie ze zrozumieniem TO JEJ MĄŻ NIE CHCE LODA CO JEJ ZAKOMUNIKOWAŁ to ona zaczyna myśleć o seksie oralnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja Ci też odpowiem na Twój temat. Nie rób nic na siłę. Rób tylko to, na co masz ochotę. Ale w końcu Was ciekawość zeżre i będziecie dalej próbować. Jeśli on Ci robi minetkę, to znaczy że nie ma zahamowań i przy obciąganiu. A to gadanie o poniżeniu i braku szacunku, to jakaś bzdura. Szacunku nie okazuje się w seksie tylko poza nim. Ja swoją panią kocham i szanuję, ale rżnę ją brutalnie i spuszczam się do buzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj fatalnie
najpierw piszesz, ze nie chcesz tego robic, bo to ponizajace dla kobiety... a pozniej, ze powstrzymuje cie przed tym wstyd i obawa, ze nie dasz rady... :D i tak sie odkrylas... kiepskie masz wyobrazenie o sexie oralnym skoro kojarzy ci sie z ciagnieciem za wlosy jedynie i lykaniem spermy... poza tym.. twoj facet chyba ma jakies kompleksy na pkt swojego penisa i nie chce, zebys zblizala sie tak bardzo do niego (twarza) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście przewrażliwione
Ooo, to może być to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×