Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PracaWDrukarni

Praca w drukarni...

Polecane posty

Gość PracaWDrukarni

Pracuje ktoś w drukarni? Jakie macie obowiązki, ile zarabiacie i co drukujecie?? Jaka miejscowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obowiązki..
No jak to jakie obowiązki? Drukowanie :classic_cool: nie dziękuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja znajoma...
Moja znajoma pracuje w drukarnii, nie wiem jakie ma tam obowiązki ale drukują wszystko: Gazety, kalendarze, plakaty, ulotki, gołe baby (!) oraz zdjęcia itd. pozatym robią na ksero różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracaWDrukarni
POdnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w drukarni od 12 lat
drukujemy papier toaletowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracowałam w drukarni, ale jeszcze jako studentka. Praca bardzo fajna, głównie polegała na klejeniu indeksów i składanie książeczek opłat, tzn zszywaniu:) Jak nie było szefa, to cała drukarnia robiła grilla i piła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracaWDrukarni
To fajnie ale praca w produkcji papieru toaletowego mnie nie interesuje chodzi mi o normalną drukarnie któa drukuje jakieś "wydawnictwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latooo
To bardzo ciekawa praca.Dobrze platna.Z tym ze to nie jest jedno zajecie do niektorych prac musisz miec doswiadczenie i wyksztalcenie a do innych poprostu trzeba sie wprawic nikt nie postawi ci na czterokolorowej maszynie o ktorej nie masz zielonego pojecia wiec sie zastanow o jaki dzial ci chodzi moze INTROLIGATORNIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracaWDrukarni
Nie, chcialabym tam tylko sprzatac, aby dorobic sobie na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracaWDrukarni
Daremny podszyw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracaWDrukarni
12:27 Nie podszywaj sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w drukarni pod warszawą w marcu proponowano mi 12 zł na godz. zmiana 12 godz. umowa zlecenie. chyba nie znaleźli chętnych i teraz oferują umowę o pracę. dzwonili do mnie w maju . ale za późno bo już znalazłam inna pracę. w dodatku 15 zł na godz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to w drukarni Ellert w okolicach Wiązownej poszukują teraz ludzi do pracy na kilku różnych stanowiskach. introligatora, operatora maszyn introligatorskich oraz pracowników transportu wewnętrznego (operatorów wózków widłowych). Dają umowę o pracę + pełny socjal i do tego pensje wahają się od 2000 do około 2600 więc są całkiem znośne jak na nasze aktualne warunki zatrudnienia w tym kraju. Zatrudniają ludzi z niewielkim doświadczeniem do przyuczenia oraz ludzi starszych, którzy chcą sobie dorobić do emerytury. Sama pracowałam tam jako pracownica sezonowa żeby na studia dorobić w te wakacje ale polecam także dla tych którzy chcieliby wiązać z tym miejscem jakieś poważniejsze plany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pracuję ale współpracuję z drukarnią http://www.drukarniakolumb.pl/ przy dużych zamówieniach i z tego co wiem zamówień jest sporo ale zawsze robią na czas a co do pracy samej w sobie, zalezy co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowałam w ellercie ale obecnie odeszłam na urlop macierzyński, mam zamiar wrócić bo klimat jest niepowtarzalny i warunki bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca dobra bo jest, przy okazji warunki korzystne no i umowa a i z urlopem problemow nie ma, i nadgodzin piorunskich tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pasowalo akurat to ze zmianowa. w dzien moge sie zajac dzieckiem a tak na noc tesciowa czuwa nad malcem z mezem a ja ide, czasami sie niestety mijamy ale takie realia, jest praca to trzeba zyc za cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja też pracowałam w ellercie! Miło wspominam, to był dobry wybór jako powrót do pracy do urodzeniu dzidziusia, no i mało gdzie dają umowę o pracę od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam do grupy pracującej w ellercie- sama nie zabawiłam tam długo, ponieważ z przyczyn osobistych musiałam wyemigrować z Polski, ale była to jedna z prac, którą wspominam z wyjątkowym sentymentem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra pracuje na introligatorni w drukarni Ellert. Praca opiera się głównie na składaniu, przycinaniu, układaniu pudełek i kartonów, jakieś proste, raczej bezstresowe czynności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam pracuję na introligatorni i generalnie nie jest źle. Fajne kobietki, więc praca leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moje czasy pracy w drukarni wspominam naprawdę dobrze. Nie ukrywam, że gdy zaczynałem to było dosyć ciężko, gdyż firma używała zupełnie innego sprzętu. Gdy nastąpiła rewolucja i postawiono na profesjonalny sprzęt z oferty https://fujifilmsericol.com.pl/ to wszystko zaczęło iść w super kierunku.  Ich wielkoformatowe drukarki cyfrowe zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w drukarni w okolicach Nowego Sącza, praca nudna, jednostajna, 1500 na rękę, szef to wiejski prostaczyna, poniża pracowników, kopie psa, klepie dziewczyny po tyłkach, dni wolnych nie daje, nie wolno rozmawiać, puszczać radia, nie wolno przerw na kanapkę robić. Katastrofa kompletna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia_Mała
Boże co to za warunki, gdyby u mnie działy się takie rzeczy nie zostałabym ani jednego dnia i zgłosiła do PIPu. Ja od pół roku pracuje w drukarni Ellert pod Warszawą i sobie chwalę. Praca nie jest ciężka, ale fakt na trzy zmiany. Chociaż idzie się przyzwyczaić i złapać wprawy. Dają umowę o prace a to ważne, bo w większości zakładów dają śmieciówki. Od pół roku pracuje i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to zależy co się tam robi czy konfekcja czy pakowanie czy drukowanie czy pomoc magazyn płace dobre wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia_Mała
No ja w Drukarni Ellert pracuje na introligatorni. Zajmuje się przycinaniem ale jak dla mnie to dobre stanowisko. Może trochę monotonne, ale nie ma co narzekać. Wypłata jest zawsze na czas, umowa o prace i 2000 zł wynagrodzenia. Jeszcze nie zauważyłam, bo ktoś mnie tam źle traktował i też bym sobie na to nie pozwoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to jakieś zwykłe pomówienia? Często tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×