Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mejczi

Sonda - głębokość pochwy u różnych kobiet

Polecane posty

Gość mejczi

Witam. Temat konkretny tylko piszcie szczerze :) Na wstępie o technice pomiaru. Chodzi o to by kobieta gdy jest podniecona i ma możliwość niech włoży sobie coś długiego np wibrator,ogórek,itp byle by było na tyle długie żeby nie wszedł cały i dalej już nie mógł się zagłębić. Następnie zaznaczamy miejsce dokąd wszedł,wyciągamy to coś i mierzymy długość części,która była w środku..proste nieprawdaż? :) I teraz co zamieścić w spisie pomiaru: 1.wiek, 2.wzrost, 3.waga(lub chociaż typu szczupła,puszysta,itp),4.kolor włosów (na głowie ;) ) 5.i ewentualnie czy się już rodziło czy jeszcze nie. No i na końcu najważniejsze,a więc wynik pomiaru głębokości mokrej pochwy w cm :) nie wstydźcie się i do dzieła,zobaczymy jakie wyjdą wyniki,średnia,różnice co do wzrostu,itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejczi
Do tekstu,że to kogoś intymne wymiary,to kto nie chce nie musi! :) Ale tyle pań ciekawych długości u panów więc odwzajemniamy tym pytaniem. Poza tym jak wstydzicie się,że nick macie już znany to zmieńcie nick na inny by dodać wpis anonimowo,nie pytam o nazwiska przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejczi
A sonda jest pomysłem dla wszystkich kto zainteresowany tematem. Nie chodzi o jednostkę ale całość grupy kobiet. Jedna napisze 10,inna może 30,to nie komentować głupio ale zbierać dane i po pewnym czasie dopiero wyliczymy średnią i pogadamy o wnioskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpalona ona
Nie wiem jaką mam głębokość, ale jak mnie dopadnie chcica wchodzi mi czteropak Tyskiego na głębokość 2L coli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie myslicie,ze to tez troche zalezy od partnera?ze jak facet ma 20cm to pochwa partnerki powoli staje sie coraz bardziej rozciagliwa,a jak facet ma 11cm to pochwa nie musi sie napracowac i bedzie krotsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brus li karate mistrz
a kochane kobietki ile palcow wam wchodzi na luzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy mnie chce
mi wchodzą 2 na luzie....trzeci na styk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejczi
Może i duży penis ją rozciąga nieco,ale i tak pytanie dotyczy tego na ile cm się mieści,piszcie konkrety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy mnie chce
mi mieści się na luzie rączka od grzebienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejczi
Wspaniale,już nieco bliżej tematu,pytanie tylko czy wejdzie coś większego bo na oko taka rączka ma z 10cm więc twoja pochwa może pomieści i więcej :) chodzi o max wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy mnie chce
to napiszę wieczorem ci coś bo teraz nie będę testować.....ale swoją drogą nie wiem co jest długie i bezpieczne by wkładać do pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejczi
Super,właśnie o takie podejście do sprawy mi chodzi. A by nie krępować i innych pań podam wam maila prywatnego do mnie. Dyskusja może się tu toczyć a ja w międzyczasie będę zbierał wyniki. Nazbieram i podam tu średnią. Mój mail to imlonelyman@op.pl a kto chce tu to niech podaje na forum głębokość, wszystko się liczy do sondy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejczi
Ps do koleżanki powyżej,można użyć np ogórka z tych długich, takiego niezagrubego bo nie chodzi o szerokość a długość,aha,i zakładam że nie jesteś dziewicą,pytam tylko panie,które już uprawiały seks i tylko pełnoletnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepi mierzta se w doopie... ... bo wew piźdz\ie to żadno zez wos nie przebije moi krauli: półtory metra!! Zatkao kakao?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejczi
Ps.2 WAŻNE! To coś do wkładania musi być czyste :) lepiej nie wkładać nieznanych,brudnych,ostrych,łamliwych rzeczy ale to chyba oczywiste,nie jesteście już dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik, a Ty nie masz na polu jakiegos seksownego, długiego ogóra z dobrym Fi? Najlepszy taki jędrny, prosto z pola... ale nie wiem, czy sezon ogórkowy jeszcze trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kur....a przez to Twoje mierzenie zgubiłem parasol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U kobiet z krótkimi nogami i długim tułowiem, pochwa jest najdłuższa. Kobiety z długimi nogami i krótkim tułowiem skarżyli się, że dobijam do szyjki maczycy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kamerkach jak dobra suka jest rozgrzana to 30cm dildo wskakuje do końca bez problemu !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×