Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

mąż za granicą

Polecane posty

Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Hej, moj mąż jest za granicą, widzimy się raz na trzy tygodnie, albo raz na miesiąc. On bardzo chce, zebym zaszła w ciąże, ja w sumie też, ale nie wiem czy to będzie łatwe w takiej sytuacji:( . Ostatnio widzieliśmy się całe dwa miesiące i sie nie udało:( On mowi nawet zebym wziela urlop bezplatny i do niego przyjechała, bo moze bedzie latwiej zajsc w ciaze. A ja juz sie tak tym stresuje, ze chyba sie calkowicie zablokuje i nigdy nie zajde:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
czy to mierzenie temp i metoda objawowo termiczna rzeczywiscie pozwala wychwycic dni plodne? bo słyszałam od znajomych ze one zachodziły np w przedostatnim dniu miesiaczki, albo w ostatnim dniu cyklu itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś gupia czy co
jak to - chce żebyś zaszła w ciążę? A on zamierza powrócić, albo ściągnąć Cię do siebie, czy całą ciążę masz przechodzić sama, może jeszcze i dziecko sama wychowywać, a on będzie wpadał raz na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
nie, plan jesttaki, ze jak zajde w ciaze to ide na zwolnienie i przyjezdzam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wehefiuwhfiue
znajdź sobie innego męża do zrobienia i wychowywania dziecka, bo ten to raczej mi podchodzi pod wujka. Baby są takie durne, mąż chce dziecko, nie ma go ale co tak głupia pinda siedzi w domu to sobie jakoś dzieciak podchowa, a on będzie słał kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
napisalam, ze jak zajde w ciaze to przyjezdzam do niego. nie bede sama w ciazy ani nie bede sama wychowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego zaraz durny plan moim zdaniem bardzo dobry idz do lekarza przypisze ci tabletki na dodatkowe jajeczkowanie policz dni płodne i leć do męża powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×