Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pitranara

czy jestem za chuda? FOTO

Polecane posty

Gość sassdsdsdsdsd
wygladasz jak facet przebrany za babe i masz ogromny nochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitranara
nie kazdy jest idealny. nogi mi sie nie lacza !!! chyba lepiej wiem ! zauwaz ze nie stoje prosto tylko troche bokiem ! poszukam zdjecia i zobczysz jaki mam przeswit miedzy nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitranara
no nie mam bioder i piersi tez nie mam, coo nie znaczy ze jestem gorsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman233
ładne dziewcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajrahnooooł
masz grube uda !! widac golym okiem ,szukaj sobie zdjęć,ale nóg szczupłych nie masz.. w dodatku wydajesz mi się dość niska,więc stwierdzam,że masz króciutkie i masywne nogi tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie spoko, nie musisz tyc, ale jak przytyjesz tez nic ci się nie stanie. Jedyne czego nie rozumiem to czemu młodzi tak obleśne się ubieraja :o Nie można załozyć czegoś ładnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwejt
jesteś brzydka,szczegolnie ostatnie zdjęcie to pokazało,masz brzydki nos,małe biodra i zero piersi w dodatku twoje nogi nie są zbyt atrakcyjne i sie dziwie,ze chodzisz w takich spodenkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassdsdsdsdsd
akurat nogi są ladne tylko czemu nie masz bioder?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitranara
grube nogi hahahah ! mam 44 cm na gorze uda, to malutko jest, nogi mam chudziutkie, w lydce mam tylko 29 cm, wiec mi tu nie gadaj bo mam drobne nogi. nos mmam duzy ale lubie go i do wlosow sie tez przyczepiac nie musicie bo je kocham i mi sie podobaja. niee pytalam czy jestem ladna tylko czy za chuda, jesli wg kogos nie jestem za chuda to napiszcie 'nie jestes za chuda'' i po problemie ! zazdrosnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie masz po prostu
a co myślałaś że wszyscy będą się zachwycać, na drugi raznie wsadzaj zdjęć do sieci to i nie będziesz się bulwersować EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitranara
no nie mam bioder bo moze za malo waze, dlatego sie pytam. 166 cm wzrostu 40 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajrahnooooł
hahaha własnie wyszło ,ze autorka ma za wysokie mniemanie o sobie ... uda masz grube i na pewno ci się lączą z prostej przyczyny ...BO NIE MASZ BIODER ,a im szersze biodra tym większy prześwit między udami ;] wygladasz jak z buszu z tym sianem na głowie rudo-podobnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitranara
nie chce zebyscie sie zachwycali :D tylko napisali normalnie czy jestem wedlug was za chuda czy nie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman233
mi sie podobają naturalne włosy i naturalne kobiety. Te rózowe tipsiary , z toną tapety i chodzace plastiki po solarium nie są w moim guście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajrahnooooł
buahhahahaha ty jetes porąbana ... 166 i 40kg ? juz by ciebie tu nie było,chybaze masz kosci baaardzo kruche to współczuje.. biodra masz wąskie nie dlatego,ze jestes niby chuda tylko masz kości po prostu biodrowe wąskie i tyle.. wg mnie kłamiesz i na 100% nie waszyć 40kg,ale gadaj sobie co chcesz.. mi to tam zwisa ,ale przynajniej przestań się poniżać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitranara
nie mam ani troche rudego na glowie :) bo nigdy nie farbowalam wlosow, mam zwykle brazowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajrahnooooł
i 166 też nie masz,albo masz o wiele mniej cm i faktycznie wazysz 40kg,albo śmiemniasz z wagą i masz te 166cm...na tych zdjeciach jak dla mnie jestes niska i ZDROWA,czyli normalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitranara
czym sie ponizam? :) bo nie jestem zakompleksiona? i lubie siebie? :) ty sie ponizasz wyzywaniem mnie. i dobrze ze nie mam bioder , fajnie mi z tym. jakos tylko ty sie czepiasz teg :) :) wysoka jak topola a glupia jak fasola . tak waze 40 kg, moze teraz 42 . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssassdsdsdsds
nie ma ci czego zazdroscic, no moze tylko wieku, bo z twarzy jestes naprawde brzydka. Poza tym to wklejanie zdjec na neta do oceny przez malolaty jest juz zalosne. Czasem sie ciesze, ze rodzice zainstalowali mi neta dopiero na studiach... dzieci tak do18roku zycia nie powinny w ogole meic dostepu do neta a przynajmniej rodzice powinni kontrolowac co tam robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajrahnooooł
a tak poza tym za 3dni szkoła idz się spakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm............................
Jesteś bardzo szczupla i masz chłopięcą budowę ciała. Nawet jakbyś przytyła, to i tak nie dostałabyś bioder, a piersi dalej w stosunku do ciała byłyby nieduże. Więc nie ma sensu. Jest dobrze jak jest. Nie przejmuj się i zaakceptuj sie taką, jaką jesteś. Jest GIT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitranara
no tak ty mi bedziesz mowic ile ja mam wzrostu... prosze cie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaaajedna
chuda nie jesteś tylko drobna szczupła po prostu ale masz dopiero 17 lat w tym wieku to możesz taka być a za parę lat pewnie troche przytyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssassdsdsdsds
masz taka budowe ksocia jak facet po prostu, kompletny brak bioder, zobacz u innych kobiet jak one maja, nawet anorektyczne modelki maja biodra. ale moze po ciąży ci sie biodra poszerzą i bedziesz miec figure jak kobieta. bo jak na razie to wygladasz jak chlopak przebrany za kobiete, a moze ty jestes transem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wajrahnooooł
sorry,ale jeteś dla mnie zwykłą kłamczuchą ,więc nie wyzywam cię,a mówie prawde,a ty się poniżasz bo mówisz,ze niby tak się dobrze ze sobą czujesz,a pytasz nas o opinie powaliło cię do reszty ?;D idz się lepiej uczyć bo za twarz cię na pewno nie przepuszczą,te dzieciaki chore ,gdzie ich rodzice są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitranara
trans to to samo co shemale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedorozwinięty
trochę za chuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem absolutnie nie! Masz świetną, szczupłą figurę. Kobiecych kształtów jeszcze nabierzesz jak dojrzejesz do końca. Ja też jestem szczupła bardzo i nigdy nie miałam z tym problemu. Figura zaokrągliła mi się w okolicach 20, ale nadal jestem szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitranara
ok rozumiem, czyli nie ma sensu tyc :) jak najbardziej akceptuje siebie, pytam tylko dlatego ze mi np kolezanka mowila zebym przytyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×