Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

,,Trudne sprawy

Polecane posty

W przerażającym napływie nudy i braku ciekawych programów w telewizji obejrzałem dzisiaj ,,Trudne sprawy". Czuję że mój mózg zmienił się w kupę. 🖐️ :D Oglądaliście ten popieprzony, dzisiejszy odcinek z 39 letnią prześladowczynią młodego chłopaka? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ucięło znaczną część tytułu. Dalej w tytule było że zlasowało mi to mózg, ale mniejsza z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak spakowany
???🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też z nudów obejrzałam:D Śmiechu było co nie miara:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, a kojarzysz tą dziewczynę głownego bohatera? Laura czy jakoś tak.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tegoż fenomenalnego pod względem gry aktorskiej serialu niestety nie miałam okazji dziś obejrzeć, ale za to przesłuchałam najnowsza piosenkę Dody niesiona monstrualnym znudzeniem graniczącym z czarna melancholią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, jestem prawie tak mHhhrOcZnY jak Pani Ciemności Martva vel Noxelia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ja ogladalam ale porabana baba jak mozna sie komus do bramki przykluc kajdankami?hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezbyt kojarzę a co z nią?:D Pink_Panther, zarzuć linka do tej piosnki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano szkoda że jej nie kojarzycie. Chodzi o dziewczynę tego prześladowanego chłopaka. Kurcze, śliczna była :D Właśnie takie lubię a mało takich jak w pyte dmuchał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było lookać napisy końcowe...na pewno było tam jej prawdziwe nazwisko, a wtedy fb/nk i heja:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
zabronili jej zbizac sie do niego i wydzwaniac...wybrala sie do psychologa bo stwierdzila ze jest nie normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mówie o tej zwariowanej mamuście pod 40. Mi chodzi o tą młodą laseczkę Ale po co mi znać jej nazwisko, stwierdziłem fakt że bardzo ładna i na tym koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beliar, a co sądzisz o urodzie Milli Jovovich? Wszyscy się nią zachwycają, a ja uważam, że ma w sobie coś dziwnego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla fajowa jest, ale to nie są moje klimaty. Wiadoma sprawa że byłbym zachwycony jak bym z taką miał możliwość coś pokręcić. :D Jednak ideał wygląda inaczej troszkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już sobie wyobrażam teledysk do tego, jeśli takowy powstanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemne oczy, ciemne, długie, puszyste włosy, uroda coś pomiedzy Zetą Jones a Norah Jones. Niewysoka, nieprzesadnie szczupła, niewielkie rączki, również niewielkie stopy. Ubrana normalnie, wręcz szara myszka. Bez makijażu. Naturalna. Ponad to długo by wymieniać. Nie jestem fanem szkieletorów i plastików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładna kobitka, ładna. Ja bym się chciała kiedyś obudzić rano i zobaczyć taką twarz w lusterku, bo też uważam, że świetna jest tego typu uroda. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie wstrzymałbym się z życzeniami dotyczącymi zaglądania w lusterko i widzenia innej gęby :D Może detale mogłyby być inne. No i masa ciała większiejsza (nieznacznie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widzę, że jesteś z siebie zadowolony, tak trzymać. ;) Co do masy ciała odradzam branie w tym celu sporządzonych specyfików. Mój kolega kupił sobie jakieś białko i zamiast mięśni urosła mu dupa i wielki bandzioch. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×