Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość value

ODSPRZEDAM TERMIN SALI WESELNEJ --> 02.06.2012r

Polecane posty

Gość value

Odsprzedam termin sali weselnej (02.06.2012r ) w okolicach Bełchatowa , kol Łobudzice , sala przy patykach http://www.przypatykach.pl/index.html , sala jest nowa , zamawialam ją na okolo 100 osob ale na spokojnie wejdzie do 120. Zaliczka jaką wpłaciłam to 2280 zl , umowa spisana na kwote 240 zl od os. w cenie jest praktycznie wszystko prócz alkoholu oczywiscie , dodatkowe atrakcje w cenie fajerwerki i krojenie tortu na wysepce. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość value
Dla zainteresowanych nr tel 514-766-992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdsdcscd
A co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciastko z dziiiurka
Co sie stalo, ze odwołaliście ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz huj ci naciągaczu w plecy!Masz sale ...Następny ,,Inteligentny inaczej"...Rezerwacja..Dał dużo mniej i szuka jeleni...CTRL+DEL+F4....Jesteś synu nie gony internetu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciastko z dziiiurka
Przeciez wystarczy zadzwonić i sprawdzic ile biora na zaliczkę i sie okaze czy to naciągaczka wiec sie tak nie podniecaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice łobudzic
hej ja jestem zainteresowana!!!! mówisz poważnie??????????????????? ile od osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice łobudzic
autorze jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhngujg,uhbkbhnkn jmgfgdsghuj
nie wiem jak u was ale w moich okolicach ceny są duże niższe, biorą po 150 zł za osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość value
Zadne naciąganie , poprostu rezygnuje z wiekszego wesela i robie przyjecie dla najblizszej rodziny. Poza tym mam umowe i wszystko jest w niej zawarte. Dokladna zaliczka co do grosza to 2280 zl, sala zamowiona na ok. 100 os. czyli z całej kwotu 10 % na zaliczke poszlo. Mi szkoda stracic tą zaliczke a komuś moze potrzebna sala. A o nią teraz cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość value
Poza tym sala jest piękna ,nowa . A w samym Bełchatowie ceny zaczynają sie od 245 zl w wzwyż o ile jeszcze za tyle sie znajdzie bo pytalam na poczatku roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice łobudzic
a powiedz mi ile dań ciepłych w cenie? co jest na podlodze? parkiet czy kafelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość value
Na stronce są zdjecia tej nowej wiekszej sali , to ta mniejsza coś na ten styl. cena wesela z poprawinami obejmuje 9 dań gorących , stol wiejski , zimne zakaski , ciasto , tort , owoce , slodycze, 2 litry napojow na osobe , nocleg dla pary mlodej -2 dony, fajerwerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość value
nocleg - 2 doby mialo byc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice łobudzic
ok spoko, to ja się przejadę w najbliższym czasie. bo szukamy czegoś na wakacje, a tak przpuszczałam,że i tak wiele osob zrezygnuje z rezerwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość value
Spoko, ja jesten wybredna szukalam sali dlugo i jedynie ta wpadla mi w oko takze polecam. W Bełchatowie raczej za bardzo terminow juz nie ma, sensowny lokal to laura ale tam gosciu zaspiewal mi 245 zl od os. oczywiscie 10% mozliwosci wzrostu ceny ale tak jest rzecz jasna wszedzie. Zalezne od warunkow zewnetrznych ceny jedzenia czy paliw itd ,Ale tam terminow juz nie mieli, prócz jakiegos piątku i jakis jeden dzień w jakies swieto. Jedzenie tez nie najlepsze , w sumie nic takiego sensownego niestety u nas nie ma. Ale może znajdziecie coś co wam wpadnie w oko. Kazdy ma inne wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość value
jedzenie tam najlepsze ( tak mialo byc):D przynajmniej tak słyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostownica
To ja nie rozumiem dlaczego chcesz oddać ten lokal,zrób w tym samym lokalu ale na mniejszej sali,wtedy zaliczki nie stracisz.Moja znajoma też miała wesele w tym lokalu i najpierw planowali duże wesele ale potem zrobili małe przyjęcie na mniejszej sali.Nic nie tracili.Chyba że znalazłaś lepszą i tańszą salę a wciskasz głupoty ze robisz mniejsze przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość value
No ja mam zarezerwowaną tą małą sale ale chyba nie oplaca mi sie jej brac na 30 os ? bo na tyle planuje przyjecie ->obiad itd, troche to glupio bedzie wygladalo sala do 120 osob a ja zaprosze 30 . Poza tym nie wiem czy w ogole by to przeszlo jak umowe mam spisaną na ok. 100 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość value
Poza tym jesli zrezygnowalam z wiekszego wesela to wole tu na miejscu w bełchatowie zaprosic do restauracji. A nie tak specjalnie na obiad jechać. logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość value
ktoś chętny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×