Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja pytam

Jaki typ kobiet ma największe cipki?

Polecane posty

Gość a ja pytam

Z waszych doświadczeń,które panie z którymi mieliście sex posiadały okazałe szpary? Jaki typ budowy miały,np duże biodra,wzrost,waga,hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pytam
no co,miały jednakowe czy co,że nie piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luicianoss
murzynki z wielką odstającą pupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K0lec
A co to jest ta KOLERACJA ??? Ty tępa cipo bez szkoły hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narra
kafeteryjny pustak chciał błysnąć i stąd ta koleracja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sitak
No perwera może się zaczniesz od pierwszego września dokształcać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pytam
perwersja wiem , że nie ma, ale chodzi mi o doświadczenia z tymi co się miało kobietami jak ktoś miał kilka lub więcej to może już coś powiedziec która z nich miała największą i opisac ją zewntęrznie, znaczy nie tylko cipkę ale ogólnie jak wyglądała ta kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pytam
A poza tym szukam miejsca w którym mógłbym bezpiecznie zaparkować swój samochód :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszelka przeciętna
ja uważam że nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znalazłem zależności to chyba indywidualna budowa narządów ma znaczenie,miałem kobiete filigranową i dośc puszystą i to chyba ta puszysta była '' ciaśniejsza''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki typ facetów ma większe penisy??? Ci o wzroście nizszym czy wyzszym??? Ci z wielka czy małą stopą??? Blondyni czy bruneci???? Ci z brzuszkiem (czyt. misiowaci) czy szczuplejsi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu tez nie widzę zależności trochę tu podobno genetyka ma znaczenie ale nie mi to oceniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaliczyłem jedno wiadro
kiedyś byłem z dziewczyną, która miała pokaźnych rozmiarów cipkę. i żeby było śmieszniej małe to takie było. niepozorne. może niecałe 160 cm i drobniutka jak laleczka. ledwie 18 lat na karku. dupka jak dwie piąstki. ale cipsko miała jak wiadro. :O robiłem palcówkę - 2 palce na początek to prosiła o jeszcze. i tak po kilku minutach miała w sobie 5 palców - tak po kostki. jestem pewien, że gdybym pchnął głębiej to by cała ręka weszła. ona się wiła i sama nabijała na rękę coraz głębiej. może nie mam wielkiego ptaka ale najmniejszego też nie. w długość średnia krajowa ale w obwodzie mam 15 cm więc dość gruby a jej kompletnie nie czułem. skończyło się na tym, że zerżnąłem ją w dupsko, gdzie o dziwo poszło jak w masło co nie zdarzyło mi się wcześniej z innymi partnerkami. nie bez wcześniejszego oliwienia i rozciągania palcami. inaczej skarżyły się, ze boli. a ona sama napluła na rękę, naśliniła tyłek i się wypięła. i poszło bez oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a ja pytam wiesz każdy inaczej odbiera słowo "najwieksze cipki", napisz wielkosc swojego przyrodzenia, bo moze sie okazac ,ze wiekszosc kobiet ma dla Ciebie "wiadra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koński typ
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latek

Największe mają kobiety dojrzałe 50+ lat. Poza tym, z zewnątrz duże dorodne, a w środku niekoniecznie luźne. Dlatego teraz jest moda na starsze panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×