Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama probiotyk

dicoflor30 czy biogaia? który probiotyk lepszy?

Polecane posty

Gość gość
Żadnego z nich nie podawałam, też podaję dzieciom inny, zazwyczaj to te misio tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a stosował ktoś probiotyki na alergię? Synek mi ostatnio często reaguje wysypką na jedzenie, lekarz przepisał nam clemastinum ale słyszałam, że probiotyki podobno pomagają też, na pewno są bardziej naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci nie miały nigdy żadnej alergii, więc nic z takich rzeczy nie podawałam. Ale słyszałam, że probiotyki pomagają przy alergii, myślę, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecę dicoflor jeśli chodzi o długotrwałe podawanie a jeśli np o jelitówkę to asecurin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na alergie Latopic jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja podawałam bio-gaję na kolki, ale pediatra stwierdziła że te płynne probiotyki nie są pewne, żeby podawać coś w proszku, polecała latopic przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, spróbuję z probiotykami. Mam kilka saszetek acidolacu więc spróbuję z tym, a w poniedziałek chyba pójdę do lekarza bo coś ten clemastinum nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nic nie przechodzi, nawet po acidolacu to idź do lekarza. Czasami dzieci tak maja, nie wiadomo od czego pojawia się jakaś alergia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, jest już dużo lepiej, ma jeszcze kilka krostek, jutro na pewno pójdę jeszcze do lekarza upewnić się czy dobre kroki podjęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosuję probiotyki w proszku dla młodszego a starszemu kupuję misio tabletki, bo tych w proszku nie lubi. Nie wiem jak sie maja do alergii ale ponoć pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas najlepszy jest Coloflor, sprawdzony i polecany przez lekarzy. Jak z Julką wychodziłyśmy ze szpitala, dostałyśmy go w wyprawce i tak juz zostało, nie kupujemy nie sprawdzonych preparatów. Nie można ryzykować z maluchmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra dawała cesario coloflor, ale nie wiem czy była zadowolona z działania tego probiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zuza
nam zaprzyjaźniony pediatra polecił FFbaby - z tego co wiem pierwszy taki probiotyk, który już od urodzenia można podawać dziecku; jeśli cokolwiek podaję, to musi to być bezpieczne i przebadane; ja podawałam małej przez pierwsze tygodnie, ponieważ urodziła się przez cc i dzięki temu probiotykowi, uzupełniałam florę bakteryjną;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementiina

Ja z kolei od niedawna daję dziecku flostrum baby, a sama biorę zwykle flostrum. oba są w kroplach, więc wystarczy tylko dobrze rozmieszać i można spokojnie brać :) a w smaku jak to probiotyk, lekko oleisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas od zawsze w domowej apteczce multilac, sprawdzony od lat, młody pił wcześniej w kroplach a teraz bierze kapsułki, też wygodniej tak podać i skład ma bardzo dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Słuchaj a jak długo podajesz dziecku flostrum? codziennie dajesz mu? czytałam własnie jakiś czas temu o tym i wiele matek chwaliło ten suplement, szczególnie po stosowaniu antybiotuku, dzieci szybcije wracają do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czynia

Dziewczyny, a podajecie probiotyki regularnie, czy tylko przy antybiotyku? Ja kupiłam Active Flora Baby w kropelkach i sprawdza się świetnie, po antybiotyku dokończę na pewno opakowanie, ale zastanawiam się, czy podawać też profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Dlatego też, szczególnie we wspomaganiu organizmu podczas biegunki  poantybiotykowej zaleca się stosowanie probiotyku. Dzięki prostej i wygodnej formie Active Flora baby możemy podać dziecku razem z wodą dzięki czemu od razu nawadniamy organizm oraz przy okazji podajemy probiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capka

mamusie co dla niemowlaka najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romea

od narodzin możesz dawać flostrum baby, mój młodszy synek brał na kolki, bardzo dobry probiotyk z bezpieczym składem, 2 dorbze zbadane szczepy bakterii, łatwe do podania, mojemu maluchowi bezposrdnio do buzi dawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×