Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beznadziejna;/

wielki problem-mam dosyc;(

Polecane posty

Gość beznadziejna;/

jak w temacie... mam wielki problem;( nie wiem co robic czuje sie bezradna;( rodzina ma problemy finansowe;( chcialabym pomoc ale nie wiem jak nie mam pracy i w ogole jestem beznadziejna..... nie wiem zaczac sie sprzedawac zeby bylo ok???? mam juz dosyc tej polski;/ tu nic nie da sie zrobic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała naprzód
oby tylko było zapotrzebowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna;/
dzieki...... widze ze tu tylko pisze sie jak to jest sie zalamanym przez chlopaka itd;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna;/
zyc mi sie nie chce;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze Polska nie zginęla
wiem o czym mówisz, tu w tym kraju można się zdołować na amen, teraz nie masz pracy, pójdziesz do pracy, dostaniesz średnią krajowa i i tak zero szans na życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoczko
ale co konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna;/
no wlasnie za te pieniadze nic sie nie da zrobic.... mialo byc inaczej a wyszlo jak by mozna bylo sie spodziewac... maoja rodzina ma duzo dlugow... chcialabym jakos pomoc ale nie wiem jak:( jestem beznadziejna;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty idź najpierw się wysraj !!!
A potem spytaj , kto zapier_dolił klamkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nieistotne
głosujcie nadal na PO, SLD itp., a na pewno będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna;/
w tym kraju juz lepiej nie bedzie;/ jest jednym slowem do dupy;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna;/
nawet nie mam z kim pogadac;( przez to wszystko juz mam dosyc swojego zycia... nie wiem co robic:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile masz lat? dlaczego uważasz,że nie ma pracy albo,że nic nie możesz zrobić? Tylko pamiętaj,że nawet jak pójdziesz do pracy to nie dostaniesz nie wiadomo ile. Twoja rodzina czyli rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna;/
tak rodzice;( mam 22 lata..... i wiem ze nie powinnam sie mazac itd ze trzeba cos robic ale ja juz nie mam sily....... nie mam tak od roku czy dwuch..... mam zycie zjebane od malego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna;/
skad wiem ze nie ma pracy... bo prawie rok szukalam... nie patrzylam ze tu zle czy tam... po prostu nie ma;/ chodzilam od drzwi do drzwi sklepow.... i nic;((((( jedynie w leb sobie strzelic;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna;/
czy jest ktos kto czuje sie ujowo w pewnym sensie?? chcialabym z kim pogadac.... normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno z takim podejściem to na pewno jej nie znajdziesz!!! Zacznij myśleć pozytywnie i nie mów jaka to jesteś beznadziejna bo zaczynasz sie tez tak czuć i wszystko tak beznadziejnie wychodzi. Moja koleżanka będąc w podobnej sytuacji zaczeła rozwieszać ogłoszenia z usługami pomocy w sprzątaniu i powiem Ci,że naprawdę dobrze na tym zarabia a pracuje po kilka godzin. Myje okna, odkurza, myje podłogi ma już stałych ludzi do których chodzi raz albo dwa w tygodniu. A przy okazji szuka pracy i przynajmniej nie stoi w miejscu. Ja już pracowałam na stałe w wieku 16 lat uparłam się,że chce mieć swoje pieniądze i postawiłam na swoim godziłam szkołę z pracą choć nie było łatwo. A też wiele osób mówiło ,ż enikt mnie nie zatrudni,że nie ma pracy a jednak dałam radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna;/
ciekawe z jakiego wojewodztwa jestes..... ja niestety z zadupia;/ nie raz tez tak mowila bedzie dobrze znajde itd... ale jest jeszcze gorzej;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mazowieckiego ale uczyłam się 90km od swojej pracy... ja godziłam to tak,ze od poniedziałku do piątku się uczyłam a po szkole w piątek jechałam do warszawy do pracy a po pracy w nocy jechałam do koleżanki i u niej zostawałam w sobotę znowu do pracy po pracy znowu do koleżanki a w niedziele do pracy i po pracy do domu a w poniedziałek rano do szkoły. Czasami pracowałam nawet po 20h ale swoje pieniądze miałam!!! i Jestem z tego bardzo dumna bo teraz mam inne spojrzenie na świat i uważam,że wszystko się da tylko trzeba to dobrze zaplanować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman Kuśka
Srał goły na rogu stodoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menel*z*ławeczki
Jesteś pełnoletnia ? Idź na wybory ! Powiedz co myślisz tym ,którzy doprowadzili do tego, co powoduje Twój stan ducha ......a i portfela ! Albo?........ wylewaj łzy dalej ! Bo jak nie pójdziesz ? , to będzie równoznaczne z pozostawieniem tej szarańczy dalej przy korycie . Tyle tylko ?, że to nie jest Twoje .....koryto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfaniaczek
o jak sie bedziesz sprzedawać to ja chętnie skorzystam tylko daj namiar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×