Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość victoriassecret

Ćwiczenia na płaski brzuch dla początkujących

Polecane posty

Gość victoriassecret

dawajcie jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta gilowska numer dwa
SORKI sky.dancer , ale nie rozumiem jak wykonać ćwiczenie nazwane przez ciebie faworytem:) kłade sie na podłodze( zakladam ze na plecach) i jak mam uniesc ciało , tak zeby dłonie były pod głowa a łokcie pod barkani?! nie kumam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta gilowska numer dwa
aaaa a vrzuchu leżę?! jeszcze kawy nie piłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyta: kładziesz się na brzuchu i dłonie układasz przy barkach na podłodze a póżniej prostujesz w łokciach-czyli opierasz się na dłoniach i palcach stóp a ciało tworzy jedna linię od barków do pięt (mięśnie brzucha trzymasz napięte, nie załamujesz się w biodrach) Drugi wariant jest bardzo podobny: na podłodze leżą całe przedramiona-od łokci (które masz mniej więcej pod barkami) do dłoni. I tak samo utrzymujesz tę pozycję. Możesz na zmianę odrywać od podłogi raz prawą raz lewą stopę. Możesz też (też oczywiście na zmianę) przenosić w strone brody raz prawe raz lewe kolano-łatwiej to wykonywać w pierwszym wariancie. To ćwiczenie (deska) wydaje się bardzo proste ale naprawdę świetnie dziła na mięśnie brzucha. Uff, mam nadzieję że teraz troche rozjaśniłam, tak? Jakby co to pisz (możesz tez komentować na blogu, będzie mi bardzo miło) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym hula-hopem słyszałam, że to faktycznie fajna sprawa ale kurcze, jakoś nie idzie mi nauka tego, mimo, że jako dziecko kręciłam intensywnie. Tak teraz, jakoś zupełnie mi to nie wychodzi i nie wiem jak spowrotem się tego nauczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×