Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość exfobia

boje sie EX mojego faceta

Polecane posty

Gość exfobia

exfobia Tak jak w temacie boje sie Jej..Tzn nie tego ze mi cos zrobi albo zgnebi itp...Ale boje sie konkurencji tzn Ona przy mnie to super laska cycka ma tylek ma i zgrabna jest...Naprawde fajna *upa... I teraz mam taki problem ze boje sie isc z facetem do lozka bo boje sie ze poczuje sie jakso rozczarowany itp i ze zacznei mnie porownywac do niej... Tez tak kiedys mieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djSKBFVASKVB
no też bym się bała na Twoim miejscu, bo faceci są tacy, że wygląd stawiają na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli on tak pomysli
to nie jest ciebie wart, i odejdz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exfobia
ufam mu ...przynajmniej tak mysle- bardziej jest to kwestia kompleksow... Bo przeciez jakbym go jakos nie pociagala itp nie dazyl by do sexu a zreszta wogole nei bylibysmy razem! Ale mimo wszystko sie boje... ona jest szczuplejsza ode mnie i wieksze cycki ma i ogolnei naprawde ladna dziewczyna...boje sie ze nei podolam. Ze ona lepiej sie bzyka niz ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo przeciez jakbym go jakos nie pociagala itp nie dazyl by do sexu a zreszta wogole nei bylibysmy razem!" Nie no, czyli jednak Wasz związek ma solidne fundamenty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exfobia
zle sie wyrazilam....Nie chodzi o sam sex... spotykamy sie juz jakis czas i wczesniej jakos nei myslalam o tym w ten sposob tylko teraz jakos poczulam taka presje gdy zaczelismy myslec o seksie...juz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exfobia
nikt nei pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko teraz jakos poczulam taka presje gdy zaczelismy myslec o seksie...juz rozumiesz?" Jak czujesz presje to znaczy, że nie jesteś gotowa... już rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tobie sie cos... w mózgu
ja sie o laski nie boje...to by mi schlebiało ze moj ma dobry gust ale marwtiła bym sie jesli polazł by z pasztetem :/...to by zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×