Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Donia Corleone

Mam czkawkę!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ale żeś założyła temat
żal ":O jakie niektóre baby są płytkie teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a Ty że niby byłeś we mnie że wiesz żem płytka? " :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Aż się rosołem oplułem:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...
Cześć wszystkim 🌻 Tu owca. Postanowiłam napisać, niebawem bo to bez sensu wszystko. Dlaczego żyję w swoim świecie - nie żyję w swoim świecie, ale czasem się nie da ludzie. A poza tym ja uważam, że każdy człowiek musi pobyć trochę sam ze sobą bo inaczej DOSTAJE SIĘ ŚWIRA właśnie. I teraz pytanie jest czy to ja mam świra jak wy uważacie na kafe czy to wy go macie bo żyjecie tylko materialnie, a życie takie nie jest. No niby jest, ale jednak jakieś wartości trzeba mieć i sobie to życie przemyśleć. Wiecie - na przykład moja ostatnia praca - zawsze w pracy czy w szkole zwłaszcza (tam mi nikt nie płacił) spotykało się jednak ludzi, którzy mając pracę np w przyrodzie szanują tę przyrodę. A teraz np. 2 ostatnie tygodnie PRACY spotkałam się z sytuacją, że wiecie pracownik fizyczny , ktory - znowu to samo - POWINIEN być moralny bierze i nie dość, że słownictwo ma ORDYNARNE to jeszcze bierze i przeklina rośliny, w których pracuje. Wiecie - ciągle dym papierosów, wulgarny język, wyzywanie tych roślin - noż wiecie co - dla normalnego jest to niestrawne. A poza tym ile godzin w tej pracy można siedzieć. Przecież muszę przyjść do siebie , zjeść coś o jakiejś ludzkiej godzinie, wiedzieć co się dzieje - mieć kompa z netem na przykład. Przecież to skandal jest, że ja przyjdę i nie wiem co się na świecie dzieje - nic. Dla mnie to skandal i tyle. Non stop słyszę tylko wulgaryzmy, siedzę w wódzie albo w petach i mam mieć ciągle ochotę na seks albo gwałty bo co tu dużo się wysilać - gwałt i koniec. No wiecie co - jednak tę biologię skończyłam. Widzieliście kiedyś takie zwierzę? Praktycznie jak tych ludzi przyrównać do zwierząt. Nie polują. Zwierzę musi upolować sobie posiłek no to one nie polują. Religia - a co za lesbijstwo dostaną rozgrzeszenie? To samo. A dalej? Jeden seks grupowy - no dla mnie gwałt. Łoż kurde - a spać to w ogóle nie potrzebują, jeść tylko się lesbić. No tak to wygląda i koniec. Wszystko z morderstw i dajcie mi spokój. No niczego nie potrzebują. Ktoś mi powie - za głupia byłaś do tej Magdy. No i tak i nie. No bo wiecie - jak łózko wynieść z pokoju? Babsko wstawiło 1 łózko za dużo i sobie ogrywa tak tym i tak jej wygodnie. Może jedynie, że miałam od razu do góry na piętro iść w odwiedziny, a tak po 2 tygodniach zobaczyłam, że ten mój pokój jest. NIENORMALNY. Kto to widział tyle osób wpakować do pokoju. No i tak jeszcze niedziela i w poniedziałek już to wiedziałam, że to robota Magdy. Ale jak jej to miałam udowodnić? Za krótko byłam. I musiałyby być 3 mieszkania mimo wszystko. No i wiecie - to jest skomplikowane, ale ta MORALNA Magda - jedyna osoba, która tam była w miarę normalna - choć palenie, picie, przekleństwa, lesbienie się - nie wiem czy to nie za dużo jak dla normalnej - acha - jeszcze chodzenie do kościoła w niedzielę i tyle - no nie - i jeszcze wtrynione łózko więcej. Zostawało się wykłócać JAKBYM chciała tam być dłużej niż umowa, ale wiecie -te 5-7 tygodni mogłam przeżyć. No ale taki koniec to niech je pająki ptaszniki oblezą i w sumie tego należy tam życzyć wszystkim. Albo zarazki bo czy oni spryskują te kwiatki wiecie. W sumie zaraz jakaś też by mogła ich spotkać, nie? Nie wiadomo. Ale tam nie było takich tematów - powyżej lesbijstwanic tam nie istniało. Tam nawet jedzenia nie było. Niczego. Jeszcze chodzenie do kościoła w niedzielę zauważyłam. Mówię wam do psychiatry po takim towarzystwie - no bo oni są normalni a ja nie. No dziękuję bardzo Wiecie - jeszcze żeby na te rośliny nie przeklinali to mają 1 % racji bo cięzko jest. Jeszcze robisz w tych roślinach z nią i wyzywa to od najgorszych. Nie - no to nie żryj i tyle jak dla mnie. No to mnie wyrzuciły i tyle W SUMIE - niech idą do burdelu jak dla mnie - jak nie rośliny to burdel - może wtedy docenią te rośliny bo wiecie zawsze z kimś i te wyzwiska i to 10 godzin dziennie. I to takie same wulgarne. No niby leci muzyka ale mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee.... Chyba jestem za trzeźwy, bo nie skumałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ OWCA,
A POZA TYM W DOMU WSZYSCY ZDROWI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na czkawke
wstrzymać oddechi spróbować w tym stanie wypic kilka łyków zimnej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×