Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zabije gnoja!!!

wchodze do domu i...

Polecane posty

Gość Zabije gnoja!!!

...slysze dziwne skrzypienie i dyszenie juz mi sie cisnienie podnosi-mysle ze to zonę jakis fagas obraca ale nie kurwa dzwieki dobiegaja z pokoju mojej corki. Wpadam przez drzwi jak komandos a tam maly rudy skurwysyn z niej zeskakuje mloda krzyczy a ten ubiera ubranie w tempie szybszym niz striptizer je zdejmuje. Tak mnie wmurowalo ze ten pierdolony skurczybyk przemkna obok mnie i uciekl z domu. Chuj mnie strzela zastanawiam sie czy go jutro noe upolowac ubrac gumowych rekawiczek i nie uciac jego smiesznie malego rudego chujka. Do kurwy nedzy przecierz to moja mala coreczka. Wolalbym zeby to zona mi rogi robila bo i tak mnie pizda wkurwia i mam jej dosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amba fatima
ile lat ma córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabije gnoja!!!
9 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popros kogoś miłego na forum. Napewno Zgodzi sie popilnowac córki jak bedziesz w pracy. A na tego malego pokraka napusc dresow. Za jakis drobiazg zrobia mu zrobia mu w dupie trzesienie ziemi. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinpoznan
jak 9?? popapralo kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssoooooossssssssssssssssssss
Nie wierzę że ma 9 lat! może 19? jeżeli to nie podszyw i córka ma 9 lat to jest to sprawa dla prokuratora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja maleńka
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie trafiło ci sie nie najgorzej. Gdyby ten bekart wydymał ci żonę, ona zaszła by w ciążę, wszystko by sie wydało przed sąsiadami , jaki wstyd... A tak nawet Jesli sie spuscil, córka jeszcze nie jest plodna, wiec nie zaciąży. Kłopot z głowy, bo tak musialbys przeprosić sie z tym pokracznym zięciem. I pic z nim wódkę przy świątecznym stole. Ciebie w końcu tez by wydymał prędzej czy pozniej No głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popros kogoś miłego na forum. Napewno Zgodzi sie popilnowac córki jak bedziesz w pracy. A na tego malego pokraka napusc dresow. Za jakis drobiazg zrobia mu zrobia mu w dupie trzesienie ziemi. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaahahaZOSIA
milo sie jebalo ta ciasna 9-letnia szparke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×