Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fgdgf

Karmienie piersią, mam dość

Polecane posty

Gość fgdgf

Czy to normalne że moje miesięczne dziecko je ok. godziny? Karmię piersią. Córka je godzinę a po 20 min. znowu jest głodna :( Mam dość... Czy ktoś też miał taką sytuację? Dodam, że smoczek nic nie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia na poczatku wisiala na cycu 24 h. teraz je co 2,5-3 h nawet w nocy ale za to dynamicznie bo wystarcza jej 20 mingora 30 min i zasypa albo wrzeszczy by wziasc na rece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkoooooooooooo
onie przesadza tylko:O co ty mysllas ze dziecko to lalka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam tak samo... ciagle wisiala na cycyu dzien i noc... malo spala oczy caly czas otwarte... Meczylam sie tak do 6tego tygodnia potem powiedziam dosc! I zaczelam dokarmiac mm, bylo lepiej ale wilczy apetyt zostal do 6tego miesiaca! Jadla bardzo czesto i nie szlo tego np piciem zastapic! Karmilam mieszanie do 8smego miesiaca (butelkami i smoczkami Tommy Tippy-rewelacja i specjalne smoczki do karmienia mieszanego)! W wieku 8miesiecy corka wazyla 13kilo (poprostu miala wilczy apetyt), teraz ma 14miesiecy i tez wazy 13kilo. Tobie autorko radze karmienie mieszane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
moze za slabo ciągnie i malutko jej wychodzi tego mleka z twojej piersi, co? i dlatego tak dugo trwa i ciągle nie najedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa pm
mam dwoje dzieci, i jedni i drugie karmilam tylko dwa tygodnie ;p zaraz sie pewnie naslucham.. ja po prostu nie lubie karmic piersia i najnormalniej w swiecie nie chcialo mi sie co chwile cyca wyciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×