Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lokaminda

trzylatek nie do życia

Polecane posty

Gość lokaminda

witam mam nie lada problem ,naprawdę.Mój trzyletni synek mnie wykańcza ,w tym roku tego lata zrobił sie okropny,jak gdzieś wejdzie to za nic w świecie juz nie chce wyjść,plądruje wszystkie półki ,nie chce dać sobie obciąć włosów ani paznokci,nie chce wychodzić z wanny,zaczął mi znów moczyć majtki,płacze o wszystko,czasem nie można mu niczym dogodzić,jak coś chce to jest ryk na maksa i histeria nic nie słucha POMOCY czy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddsfsddsdfsdfsdfsdfsdfsd
hmmmm........może zadzwoń po super nianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
Spokojnie, musimy to przeczekać, moja niespełna trzylatka tez nieźle daje popalić, ale trzeba konsekwentnie trzymać się ustalonych wcześniej zasad i zobaczysz, że będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokaminda
przeczekać? a ile to trwa ,bo u niego to już dobre pół roku i końca nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata synka małego
daj go do przedszkola, to wydorośleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokaminda
nie przyjeli go,do tego jest bardzo nerwus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
ojjjj...mój był też bardzo ŻYWY!!! teraz ma 5 lat i jeszcze czasami wyprowadza mnie z równowagi,ale już jest lepiej. Zapisz go do przedszkola,dużo pomaga-mojemu pomogło. Nauczył się dyscypliny i pracy w grupie. Myślę,że jeszcze trochę to potrwa,ale musisz być cierpliwa-powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja 30sci
zrób mu rodzenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokaminda
rodzeństwo nigdy w życiu przez niego mam wstręt do dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidzia...
ja też nie jestem gotowa na drugie dziecko!!!! Np.raczej nie chodzę z dzieckiem do kościoła,bo nie usiedzi mi spokojnie całej mszy.Kiedyś wybraliśmy się do kina i zanim skończyły się reklamy to mały już zaczął się nudzić ;/ i postanowiłam,że prędzej jak za 5 lat nie pojadę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja 30sci
zartowałam- tez mam takiego urwisa w domu ma 5 lat - jest lepiej ale nadal ma "zagrania"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez ma 3 latka i czasami potrafi mnie wyprowadzic z rownowagi!! gdy ma jakis swoj atak probuje go przekupic itp. jednak wtedy nic to nie daje :( wiec wymyslam cos innego, probuje zajac go czyms innym... czesto pomaga. Nie roztrzasam danej sytuacji, czesto daje mu wybor. Jesli na nic sie nie zdecyduje i jestem juz u kresu wytrzymalosci wtedy ma kare w swoim pokoju, to najbardziej pomaga !! albo udaje ze jestem bardzo smutna i nie zwracam na niego uwagi ! powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×