Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Haadia

Właśnie piję zimne piwko

Polecane posty

Ja mieszkam w centrum :) scislym ;) na naszej najbardziej reprezantycyjnej ulicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze no>>>>> Katar leczony trwa tydzien a nieleczony 7 dni :D herbatka z pradem sokiem malinowym i cytryna aspirynka a na sen grzaniec galicyjski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj bylam zakrecona i o 22 robilam sobie zapiekanki z pieczarkami serem chilli cebula pomidorem i wedlina zezarlam bo inaczej tego nazwac nie mozna 7 ze srodka chleba :) jutro planuje dluzej porzadzic ;) bo dzis grzecznie max piwka 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty? no to masz fajnie, ja właściwie jestem z okolic Kielc, ale pomieszkuje na pewnym osiedlu. Nazwa od razu kojarzy się z naszym województwem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem jakie ;) no fajnie fajnie i doslownie vis a vis mnie moja ukochana knajpka :) a w niej zawsze ktos znajomy :D i dziwic sie potem ze nieraz droga z pracy do domu zajmuje mi nawet 9 godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa wie, że nie jesteś singlem, bo mówiłas cos kiedys o swoim partnerze. To Twój mąż? a masz dzieci? sorry za pytania, ale lepiej będzie mi sobie Ciebie wyobrazić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam dzieci i nie planuje przez najblizsze 100 lat chlopa mam małżem go nazywam w lutym bedzie 4 rocznica jestem zakrecona i totalny ze mnie swir kocham gotowac mam szope rudoblond lokow na lepetynie kocham futrzaki plywanie i spanie ;) aha ok 167 wzrosty w szpilkach wiecej lubie piwo pic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pozytywnie pozytywnie :D 100000000000 pomyslow na sekunde co w serduchu to i na jezyku jak ktos skrzywdzi bliska mi osobe albo jakiegos zwierza staje sie nieobliczalna a moja zasadnicza ada jest to ze niektore z tych pomyslow wcielam w zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, wydaje mi się, że po prostu tak wyszło zdjęcie, może przez ten 'szczery uśmiech'. Zawsze ludzie dają mi 24, nie tylko ze względu na wiek, ale i charakter. Wiesz, zdjęcia wychodzą różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zdjęcie zaniedługo wykasuję, nie wiem co mi strzeliło do głowy żeby w ogóle je tu wstawiać:/ ale... niech się pocieszą... kaacia mało jest takich ludzi... a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzieki :) haadia wyszlas na tym zdjeciu slicznie ani sie waz usuwac bo szeryfem poszczuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa dzięki Ci bardzo:) więc lubisz gotować? jakie jest Twoje popisowe danie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haadia nie chwalac sie multum wymienie na chybcika pomidorowa z nalesnikami i parmezanem placki po wegiersku pierogi warzywne kurczak po japonsku schab gotowany z sosem chrzanowym dosrsz po baskijsku spaghetti bolognese risoto z warzywami roladki z kuraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schab z sosem chrzanowym? pychaaaa, moja siostra cioteczna mi robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut piechta autobusem powinno byc ok 7 ale biorac pod uwage przebudowe K. ok 30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze dasz sie kiedys zaprosic na schabik z sosem chrzanowym ;D A Ty studiujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no za 20 minut do chalupy :D haadia skrobnij no mila ;) zaraz spadam z kafe :) pozdrowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×