Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia po raz drugie niebawae

czy to zblizajacy sie porod ktos mi poradzi????

Polecane posty

Gość mamusia po raz drugie niebawae

Termin mam na 21 wrzesnia. Dzis w nocy obudzily mnie kilkakrtotnie bole w kroczu. Od rana twardnieje mi brzuch i boli mnie w dole brzucha. No i przyt kazdym ruchu mam bole w kroczu, jakby skorcze, ale nie calego brzucha tylko dol i miedzy nogami. Od rana mam tez biegunke i ogormny apetyt! zjadlam juz dwie kanapki na sniadanie a na obiad miske klusek, ziemniaki i toche miesa. Poprawilam jogurtem. WIzyte u lekarza mam w piatek, za tydzine. Poza tym czuej sie dobrze, powiedzialabym nawet, ze mam wiecej energii niez zwykle. Dodam, ze pirwsze dziecko, urodzilo sie przez wywolywanie kroplowka i skorcze byly od razu bardzo mocne. NIe wiem czy dzwonic do lekarza, czy czekac jeszcze troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nie to
Zdaje mi sie ze to jeszcze nie to ....skurcze musisz miec regularne i mocne ! Tez mam termin na wrzesien dokladnie 24 i tez z drugim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nie to
tez tak mam ze wszystko na dole mnie boli i co jakis czas twardnieje brzuch dzisiaj mam kontrolna wizyte to sie dowiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nie to
a powiedz mi czujesz ruchy dziecka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia po raz drugie niebawae
dzieki za odpowiedz, bede czekac w takim razie na mocne skorcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama malej zuzi
ja teramin miałam na 20września 2009 a ur 11:) twardniejący brzuch i bóle w kroczu odczuwałam już miesiąc przed porodem, dzień przed porodem byłam u swojego gin który stwierdził że nie ma żadnych oznak zbliżającego się porodu;) masz jeszcze dużo czasu twój organizm się przygotowuje do wydania dziecka na świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia po raz drugie niebawae
czuje ruchyn=, tzn nie kopanie, ale jakby rozpychanie sie w bruzchu, dzis poczulam moze ze 2-3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nie to
To sa oznaku zblizajacego sie porodu cialo przygotowuje sie ... A bedzie chlopak czy dziewczynka ,imie wybrane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia po raz drugie niebawae
chlopak, imie wybrane to jeszcze nie to: a u Ciebie co sie szykuje?? Ja zaczelam dzies prac ciuszki, bo sie przestraszylam,z e moze sie pojawic wczesniej niz myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze nie to
U nas tez bedzie drugi chlopak !!!#Imie wbyralismy choc mielismy klopot . Ja ubranka mam wszystko zrobione ,kolyska poskladana ,jeszcze tylko wozek ,butelki zakupiony ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×