Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia6991

Mojo kotka sikoa po domu

Polecane posty

Gość Wercia6991

Witam od 8 miesiecy mam kotke została wysterylizowana a mi sika po domu głaskam ja z 20 razy dziennie ale gdy nikogo nie ma w domu albo jest sama w pokoju to otwiera sobie np szawke z butami i mi tam sika do butow lub na łuzko Zmieniam jej w kuwecie na bierzaco wiec nie uwazam aby to była moja wina Wiec jesli macie jakis pomysł dlaczego tak robi prosze o szybkom odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Może chce Ci powiedzieć, że powinnaś kupić słownik ortograficzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
jak nauczysz kotkę czystości, jeśli sama nie umiesz nawet pisać kot mądry zwierz i naśladuje panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy dwie u góry, profesorki
polonistki,od siedmiu boleści!Same jesteście grafomankami,a za pouczanie się bierzecie?Grzecznie dziewczyna pyta a jak nie wiecie cymbalicie to wypad z topiku.A kotce przy następnej takiej akcji daj powąchać jej siuśki,moją tak oduczyłam siusiania byle gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaajasneeeess
Nie, nie pyta grzecznie, bo grzeczność na forum to respektowanie współforumowiczów, wyrażane m.in. w używaniu poprawnego języka. Takie pisanie na odwal oznacza "mam was w dupie, domyślcie się o co mi chodzi i odpowiedzcie, ale już" A siuśki to sobie wąchaj sama, kretynka jesteś jak tak kota traktujesz i nie masz pojęcia o wychowywaniu tych zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×