Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ja mussa30

10 rocznica ślubu:)

Polecane posty

mam problem z pomyslem na prezent dla 30-latkow na 10 rocznice slubu zostalam zaproszona za impreze z tej okazji i zupelnie nie mam pomyslu na prezent moze ktos doradzi mi cos ciekawego i fajnego:) z gory dziekuje za wszystkie wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komplet naczyń z porcelany może..? Oczywiście nie jakiś wielki, bo to sporo kosztuje, ale ja bym się bardzo ucieszyła z jakichś pięknych filiżanek itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi49
A może zrobicie składkę i kupicie sensowny prezent, który będzie użyteczny, a nie legnie w szafkach? Proponuję thermomix, służę radą. Sama swojej córce , razem z jej teściami kupiłam taki również na 10 rocznicę ślubu. Jest przeszczęśliwa i używa go na co dzień. Teraz jest promocyjny kredyt na jego zakup. Mój telefon 535 488 011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrzutka raczej nie wchodzi w gre wiec licze na jakies podpowiedzi dodam ze chodzi mi o jakis fajny ciekawy ale niezbyt drogi prezent o cos pomyslowego a nie jakies filizanki posciele czy tego typu podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Zawsze możesz mi kupić voucher do SPA. Hotel Głęboczek ma ww ofercie takie prezenty. Przynajmniej jubilaci będą mogli pobyć trochę ze sobą i przy okazji też odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dobrze znasz ta pare?
mozna tez cos na wesolo.... np w sexshopie.... mozesz rowniez kupic dwa bilety do kina lub teatru.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×