Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdddaa27

pytanie do mam czy dajecie swoim dzieciom slodycze

Polecane posty

Gość Magdddaa27

miedzy 1,a 3 rokiem ?? jesli tak to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.Bill
na co dzień dostaje jogurt (jeden), czasem na sniadanie daję mu bułke z miodem, trzy razy w tygodniu w przedszkolu mają desery do posiłku - lody, słodkie bułki, galaretki z owocami i wolę nie wiedzieć co jeszcze;) a jak wpadają znajomi na kawkę, czy jak my kogoś odwiedzamy i postawią słodkie na stół to wtedy je ... no może nie do oporu, ale generalnie ma dzień dziecka i je ile chce wieczorem je owsiankę z bananem i rodzynkami - to też jest dość słodkie - także chyba nie cierpi specjalnie, a też nie jest przyzwyczajony, że porcja słodkiego dziennie się należy (chociaż i taki etap był)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syn 15 miesięcy
danonki, biszkopty, herbatniki (petitki) ale w granicach rozsądku, jedno i niecodziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
łohoho,osoba wyzej wypowiedziala magiczne slowo "danonki":D:D:D zaraz sie zacznie najazd histeryczek i wariatek zywieniowych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł noł
no cos Ty, na kafe nikt nie daje dzieciom slodyczy, danonkow tym bardziej. Tu dzieci jedza wylacznie warzywa i owoce z ekologicznych upraw popijajac woda zrodlana. Ze juz o parowkach nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teosia
oł noł masz racje,a to wszystko popijane jest wylacznie zrodlana woda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czesem daje
danonki lub e jogurty, kinderki, biszkopty, a jak my jemy cos innego to dam jej kawalek - na imprezach ciasto tez je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anexxis
ja daje różne rzeczy, nie specjalnie ale mu nie żałuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.Bill
ostatnio ktoś mi poczęstował dziecko biszkoptem, zjadłam też trochę - były słodsze niż pamiętam z dzieciństwa, no, ale to subiektywne, jednak trochę poczytałam składu produktów i te robione pod dzieci mają dużo więcej cukru niż podobne rzeczy 'dla wszystkich', więc wolę dawać zwykłe ciacha i jogurty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostawał jogurty, danonki, misie lupisie, kinder kanapki - praktycznie wszystko co jedli starsi kuzyni, jednak z umiarem - max 1 szt dziennie.. u nas zmorą były napoje słodkie typu jupik.. ale juz mu przeszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podaje w ramach deseru
jogurt naturalny ew z lyzeczka miodu, czasem danonek czy danette na podwieczorek od czasu do czasu kostka czekolady lub herbatnik cukierkow, lizakow, zelek itp moje dizecko nie bierze do ust, tzn bierze jak ktow czestuje i wypluwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale wszystko z rozsądkiem:) córka jadła różne serki ,czasem lody, batoniki ,cukierki ale jak pisałam wszystko z głową i bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×