Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdesperowana a a

Który kierunek studiów NAJBARDZIEJ SIE OPŁACA??????????????

Polecane posty

Gość Zdesperowana a a

Chcę iśc na studia podyplomowe, które z tych kierunków zapewnią mi pracę??? Administracja samorządowa Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej Ochrona danych osobowych i inf w admin. i biznesie prawo pracy Logistyka składowania i magazynowania Zarządzanie BHP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana a a
Dodam że kończę lic z Pedagogiki, magistra chcę zrobic z logopedii a studia podyplomowe z jakiejś zupełnie innej dziedziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana a a
no kuzwa tak to kazdy potrafi tu pisac ze nie idziemy na oplacalne studia a jak pytam to nie ma chetnych na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soleole
hmm ja bym poszła na twoim miejscu na zarzadzanie oświatą albo na to z angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joźinzbaazin
według mnie osobiście wszystkie do dupy ale zarządzanie chiba najlepsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zes wybrala
wszystkie z dupy ;/ no moze logistyka, ale jest bez tytulu inzynier, wiec tez do dupy ;/ dlaczego wiekszosc kobiet w polsce studiuje pedagogike ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soleole
kochamy dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngbfvsdxz
ten angielski z dziecmi moglby sie przydac- potrzebuja dorywczo do szkol jezykowych z malymi dziecmi. teraz taka moda- helen doron i te sprawy zeby dziecko juz od malego sie uczylo ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngbfvsdxz
z tym ze w szkolach jezykowych pracujesz tylko na umowe o dzielo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngbfvsdxz
z bhp to nie wiem czy tak jest praca po tym.. mam kilka znajomych , zorbili sobie to ale pracy ani widu ani slychu jako behapowiec. areszte to nie wiem sie nie wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, z tego co tu widzę to chyba najbardziej sensowny kierunek to logistyka, bo reszta się nadaje do pracy w budżetówce, albo jako nauczycielka małych dzieci, jedno i drugie mało płatne. Ale to przecież od ciebie zależy co chcesz robić w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty po tym potrafisz
jedyne sensowne to logistyka i to coś z angielskim , reszta to typowenic nie dające bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no raczej wszystko z
polaczeniem z pedagokika ble ble, moze ten angileski jakis bardziej konkretny. Ale jak to ma wygladac na podyplomowce? Anglistyke wypadałoby miec, bo czego nauczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana a a
dzięki wielkie:D to większosc z was wybiera tą anglistykę oraz zarządzanie?? Wybrałam kierunki które są dostępne na Uczelni blisko mojego miejsca zamieszkania. Otworzyli bardzo dużo nowych kierunków ale napisałam tutaj te które chciała bym / mogła studiowac. Tylko że podyplomówke chciałam zrobic z zupełnie innej branży, no wiecie o co chodzi, zdobyc jakieś podstawy.. A ten anglik w nauczaniu wczesnoszkolnym taki dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakrara
co wy mówicie że po bhp pracy nie ma???!!! każda firma każdy pracownik musi mieć podbite bhp za glupią pieczątkę od bhpowca placi się od kilku do kilkuset złotych więc jak kroś jest obrotny i ma uprawnienia i się faktycznie zna to ma kasy z tego. u mnie w powiecie jest tylko dwoch bhpowców z uprawnieniami a firm mnustwo pomyślcie logicznie kazdy z was idąc do pracy ma podbijane bhp i to nie że pracodawca wam podbija nie on płaci temu co ma uprawnienia do podbicia. do tego co jakiś czas każda firma podlega kontroli bhp....... tylko uprawnienia i trochę obycia. ja mam znajomych ktorzy poszli na bhp i juz będąc na studiach mieli zapewnioną pracę z tym że znali się na tym doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana a a
karakrara moje koleżanki tez chcą isc na BHP. A skoro orientujesz się w temacie to jak widzisz takie studia?? Czy ciężko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź jest baaardzo
prosta. Ten który da ci w przyszłości największe zyski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×