Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eryc0404

Sposob na zarobek online Warto!!!

Polecane posty

Witam chce wam przedstawic sposob na latwa kase, sprawdzone!!! Oto link do strony: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=409823 Surfbar - program komputerowy instalowany dobrowolnie na komputerze użytkownika, wyświetlający reklamy, za co użytkownikowi oferowane są korzyści finansowe. Zwykle zajmuje około 3 cm na dole, lub górze ekranu - w zależności od preferencji użytkownika. Surfbary zwykle naliczają nam punkty za każdą minutę. Punkty natomiast wymieniane są na pieniądze na koniec każdego miesiąca. Czy jak i ile można zarobić? 20dollars2surf nie ma problemu z regularnymi wypłatami dla użytkowników z Polski. Główny sposób zarobku w tym programie to surfbar, który "wyczuwa" naszą obecność przy komputerze (na podstawie ruchów myszki). Za pomocą surfbara możemy zdobyć miesięcznie 10 000 punktów. Każda wyświetlana w surfbarze reklama to 1 punkt. Oprócz tego otrzymujemy punkty za kliknięcie na nasz link lub baner rekomendacyjny. W ten sposób możemy uzbierać do 1 000 punktów na miesiąc. Nie dawno ( 12 grudnia 2009) dodano opcję płatnych klików na banery. Za każdy klik otrzymujemy punkty. Na każdy baner możemy kliknąć raz na 24 godziny. Ogromna zaletą tego programu jest bardzo rozbudowany system polecanych. Ma on aż 10 poziomów! Na każdym poziomie otrzymujesz 10% zarobków osoby polecanej Aby lepiej zobaczyć jakie zarobki można dzięki temu uzyskać załóżmy że poleciliśmy program 3 osobom. Każda z tych osób korzysta z programu 3 godziny dziennie i poleciła go 3 osobom. Nasze zarobki punktowe z tym przypadku przedstawia poniższa rozpiska. Poziom 1------3 polecanych 1 620 punkty Poziom 2------9 poleconych 4 860 punkty Poziom 3------27 poleconych 14 580 punkty Poziom 4------81 poleconych 43 740 punkty Poziom 5------243 poleconych 131 220 punkty Poziom 6------729 poleconych 393 660 punkty Poziom 7------2 187 poleconych 1 180 980 punkty Poziom 8------6 561 poleconych 3 542 940 punkty Poziom 9------19 683 polecanych 10 628 820 punkty Poziom 10-----59 049 polecanych 31 886 460 punkty Razem---------88 572 polecanych 47 828 880 punkty Tak jak widać nie wielkim wysiłkiem możemy zdobyć ok 47 miliomów punktów. Przelicznik to ok 0,011$ za 100 punktów Łatwo policzyć że za zdobyte 47 milionów punktów dostaniemy 5170 $ Zachęcony? Czy jak i ile można zarobić? 20dollars2surf nie ma problemu z regularnymi wypłatami dla użytkowników z Polski. Główny sposób zarobku w tym programie to surfbar, który "wyczuwa" naszą obecność przy komputerze (na podstawie ruchów myszki). Za pomocą surfbara możemy zdobyć miesięcznie 10 000 punktów. Każda wyświetlana w surfbarze reklama to 1 punkt. Oprócz tego otrzymujemy punkty za kliknięcie na nasz link lub baner rekomendacyjny. W ten sposób możemy uzbierać do 1 000 punktów na miesiąc. Nie dawno ( 12 grudnia 2009) dodano opcję płatnych klików na banery. Za każdy klik otrzymujemy punkty. Na każdy baner możemy kliknąć raz na 24 godziny. Ogromna zaletą tego programu jest bardzo rozbudowany system polecanych. Ma on aż 10 poziomów! Na każdym poziomie otrzymujesz 10% zarobków osoby polecanej Aby lepiej zobaczyć jakie zarobki można dzięki temu uzyskać załóżmy że poleciliśmy program 3 osobom. Każda z tych osób korzysta z programu 3 godziny dziennie i poleciła go 3 osobom. Nasze zarobki punktowe z tym przypadku przedstawia poniższa rozpiska. Poziom 1------3 polecanych 1 620 punkty Poziom 2------9 poleconych 4 860 punkty Poziom 3------27 poleconych 14 580 punkty Poziom 4------81 poleconych 43 740 punkty Poziom 5------243 poleconych 131 220 punkty Poziom 6------729 poleconych 393 660 punkty Poziom 7------2 187 poleconych 1 180 980 punkty Poziom 8------6 561 poleconych 3 542 940 punkty Poziom 9------19 683 polecanych 10 628 820 punkty Poziom 10-----59 049 polecanych 31 886 460 punkty Razem---------88 572 polecanych 47 828 880 punkty Tak jak widać nie wielkim wysiłkiem możemy zdobyć ok 47 miliomów punktów. Przelicznik to ok 0,011$ za 100 punktów Łatwo policzyć że za zdobyte 47 milionów punktów dostaniemy 5170 $ Zachęcony? Nie jest to polski surfbar, ale bardzo prosty w obsłudze i oczywiście -skoro jest to zagraniczny surfbar- są lepsze zarobki ponieważ są wypłacane w $$ ) O tym, że trzeba posiadać konto w serwisie PayPal chyba nie muszę informować, bo praktycznie do każdej strony z zarabianiem jest to wymagane. Na stronie jest możliwość zmiany języku na język POLSKI. Tak jak we wszystkich surfbarach, zdobywa się punkty, które w pierwszy dzień miesiąca są przeliczane i wymieniane na pieniądze. Przeliczniki są różne-co miesiąc inne, 1 listopada napisze wam ile miałem punktów i na ile kasy wymienili Punkty możemy zdobywać różnymi sposobami. Tradycyjnie poprzez surfbar który wyświetla sobie reklamy w czasie, gdy my normalnie surfujemy po internecie/gramy lub oglądamy film. Drugim sposobem - a raczej dodatkowym są tzw. "płatne kliki", które znajdują się w zakładce "Bonus" -> "Clicks bonus" najczęściej kliki są za 10pkt i zazwyczaj jest też 1 za 5pkt. Następnym dodatkowym sposobem jest granie w gry (zrzuty ekranu poniżej). Gry są dwie, jedna to po prostu BINGO, a druga to WheelSurf czyli słynne koło. W Bingo żeby wygrać Jackpot (zebrać całą pule $) należy mieć WSZYSTKIE numery zakreślone. Jeżeli cały jeżeli będziemy mieć chociaż 1 słupek to wygrywamy jeszcze jedną szanse do grania, jeżeli CHYBA(nie wiem, nie wygrałam, czytałam na internecie) 3 to wygrywamy Surfpass*. Mam nadzieje że gry w Bingo nie muszę opisywać (Mamy plansze z numerkami i zaznaczamy na niej wyświetlane obok na "kartce" numerki). Jeżeli chodzi o "Koło" to mamy do po prostu klikamy na napis pod kołem i samo nam coś losuje. Do wygrania mamy: Jackpot - zgarniamy całą pule $, 1 credit - jeszcze raz możemy losować, 10 cents - 10 centów, 1 dollar - 1 dolar, Surfpass* - 10 losowań i chyba(?) jeszcze w Bingo 10 (nie wiem, jeszcze nie trafiło mi się to) no i oczywiście Perdu - przegrana innymi słowy NIC. *Surfpass możemy też sobie dokupić za 10zł wysyłając SMS o treści PASS na numer 7936, dostaniemy kod do wpisania w zakładce "buy surf pass" -> "Buy SurfPass with AlloPass" -> Enter your code allopass received in the form cons : (tu wpisujemy kod który dostaniemy SMS'em) --------------------------------------------------------- ----------------------- Tak jak we wszystkich surfbarach, zdobywa się punkty, które w pierwszy dzień miesiąca są przeliczane i wymieniane na pieniądze. Przeliczniki są różne-co miesiąc inne, 1 listopada napisze wam ile miałem punktów i na ile kasy wymienili Punkty możemy zdobywać różnymi sposobami. Tradycyjnie poprzez surfbar który wyświetla sobie reklamy w czasie, gdy my normalnie surfujemy po internecie/gramy lub oglądamy film. Drugim sposobem - a raczej dodatkowym są tzw. "płatne kliki", które znajdują się w zakładce "Bonus" -> "Clicks bonus" najczęściej kliki są za 10pkt i zazwyczaj jest też 1 za 5pkt. Następnym dodatkowym sposobem jest granie w gry (zrzuty ekranu poniżej). Gry są dwie, jedna to po prostu BINGO, a druga to WheelSurf czyli słynne koło. W Bingo żeby wygrać Jackpot (zebrać całą pule $) należy mieć WSZYSTKIE numery zakreślone. Jeżeli cały jeżeli będziemy mieć chociaż 1 słupek to wygrywamy jeszcze jedną szanse do grania, jeżeli CHYBA(nie wiem, nie wygrałam, czytałam na internecie) 3 to wygrywamy Surfpass*. Mam nadzieje że gry w Bingo nie muszę opisywać (Mamy plansze z numerkami i zaznaczamy na niej wyświetlane obok na "kartce" numerki). Jeżeli chodzi o "Koło" to mamy do po prostu klikamy na napis pod kołem i samo nam coś losuje. Do wygrania mamy: Jackpot - zgarniamy całą pule $, 1 credit - jeszcze raz możemy losować, 10 cents - 10 centów, 1 dollar - 1 dolar, Surfpass* - 10 losowań i chyba(?) jeszcze w Bingo 10 (nie wiem, jeszcze nie trafiło mi się to) no i oczywiście Perdu - przegrana innymi słowy NIC. *Surfpass możemy też sobie dokupić za 10zł wysyłając SMS o treści PASS na numer 7936, dostaniemy kod do wpisania w zakładce "buy surf pass" -> "Buy SurfPass with AlloPass" -> Enter your code allopass received in the form cons : (tu wpisujemy kod który dostaniemy SMS'em) --------------------------------------------------------- ----------------------- 20$2Surf posiada 10 stopni poleceń z każdego otrzymasz 10% z tego co on zarobił (on na tym nic nie traci). Max ilość punktów uzyskanych w ten sposób to 1000 na dzień. Tabelka przedstawia ile możesz punktów uzyskać z poleceń Załóżmy: - średnio 1 godzinę będą spędzać przy włączonym programie - zdobędziesz 3 poleconych - każdy z nich średnio posiada 3 poleconych. Poziom 1 3 Poleceni 540 punkty Poziom 2 9 Poleceni 1 620 punkty Poziom 3 27 Poleceni 4 860 punkty Poziom 4 81 Poleceni 14 580 punkty Poziom 5 243 Poleceni 43 740 punkty Poziom 6 729 Poleceni 131 220 punkty Poziom 7 2 187 Poleceni 393 660 punkty Poziom 8 6 561 Poleceni 1 180 980 punkty Poziom 9 19 683 Poleceni 3 542 940 punkty Poziom 10 59 049 Poleceni 10 628 820 punkty Wszystkie poziomy 88 572 Poleceni 15 942 960 punkty Jak widać to właśnie to jest największą zaletą programu i dzięki temu można zarobić pieniądze. Na koniec dodam, że trzeba być cierpliwy i ciągnąć jak najdłużej dopiero po kilku miesiącach można ocenić czy jest to właśnie ten sposób czy lepiej dać sobie spokój. Zapraszam na pewno się opłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnuszkaWarszawa
Ja dorabiam na http://uimoney.club/4829819663158/ Płatne jest za wpisywanie kodów. Każdy kod to 0,10$ Szybki, łatwy dorobek, a co najważniejsze - są wypłacalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czy opłacają Państwo wyżywienie i zakwaterowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc darmowa kasa co godzinę , zapraszam do mojej grupy i zaczynamy zarabiać https://freebitco.in/?r=3281589 gwarantuje 3 tyś, miesięcznie za prace w domowym zaciszu zapraszam do kontaktu odpowiem na wszystkie pytania i podpowiem co i jak 120588Tomek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotro90
dla osób chcących zarabiać w domowy ciepełku, zarabianie poprzez klikanie reklam i, dla chcących, budowanie zespołu, zarejestruj się klikajac poniżej: https://pietrek1990.futurenet.club/ biznes.piotro1990@gmail.com - po więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie można zarobić parę groszy niewielkim kosztem, nie dużo bo nie dużo ale przynajmniej pewnie https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Tylko do końca Marca są darmowe kryptowaluty za rejestracje w nowym serwisie. Nie trzeba podawać żadnych danych, wystarczy e-mail : https://bitsdaq.com/signup?referralCode=AJF1UNUY

Polecam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×