Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Trzęsinóżka 25

Jak możecie być z ciapatymi?

Polecane posty

Mnie szkoda wszystkich Polek, które myslą, że "ciapaty" to książę z bajki. Myślę, że wasi rodzice byliby z was "dumni", gdyby znali wasze opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś najpierw, że nie lubiłaś każdego o innym kolorze skóry - więc jakby nie patrzeć rasizm. Do tego chyba jakieś upośledzenie emocjonalne, bo cosik szybko się irytujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzesinozka nie chcialabys wiedziec co mysla o tobie...Anglicy :D pewnie postrzegaja cie podobnie jak ty postrzegasz "ciapatych", widac ze sama kultura nie grzeszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co moi rodzice maja do mojego swiatopogladu? Rozumiem, ze ty nie masz wlasnego zdania tylko grzecznie powielasz zachowania swoich rodzicow. Szkoda, ze nie potrafili ci wpoic, ze ludziom nalezy sie szacunek bez wzgledu na kolor skory czy wyznanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pewien Indyjczyk tak zdenerwował mnie swoim zachowaniem , że musiałam mu rzucic parę "fucków" wstyd mi za ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obchodzi mnie co o mnie myślą, naprawdę. Obchodzi mnie tylko moj własny czubek nosa. Pewnie myślą to samo, co ja o ciapatych , ale to nie znaczy, że z tego powodu nie moge mieć własnego zdania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to proponuje wyrazic to zdanie w obecnosci kilku "ciapatych" a nie tchorzliwie rzucac miesem na forum:D co pewnie pekasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że możesz mieć swoje zdanie na ten temat, tak samo jak masz prawo do tej powalającej hipokryzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak coś do kogoś mam to mówię to wprost i dzisiaj wygłosiłam swoją opnie na ten temat głośno i dosadnie, skoro pomyślłaś, że boję się wyrażać swoją opinię , tym bardziej w momencie poniżenia to żal mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im pewnie byloby wstyd, ze wychowali rasistke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice wychowywali Cię na ograniczoną, wulgarną hipokrytkę? Gratuluje! Sukces 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kilka fuckow nazywasz wyrazeniem opinii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Który normalny człowiek dałby się spalić na stosie za czary? Skoro już mówimy o historii sprzed wielu lat ;) Dobra, prowo idiotyczne, ale jak już idioci robią głupie prowokacje to to nawet zabawne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland, ale zauwazylas/es, ze ostatnio roi sie wrecz od takich tematow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR - daj spokój, widzisz, że gówniarz wrócił ze szkoły sfrustrowany bo wakacje się skończyły i podłapał ostatnią modę na rasistowskie prowokacje na kafe. Albo rozmawiamy z osobą upośledzoną, bo nikt normalny się tak nie podnieca rozmową na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cie interesuje kto z kim sypia? Masz az tak nudne zycie, ze zagladasz sasiadom na podworko? To sie nazywa zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam...po 14 godzin pracuje (i co z tego, że maks to 12 godzinna zmiana). Gdzie by miała czas sąsiadów podglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tytul topiku mowi sam za siebie. Co cie interesuje kto z kim sie wiaze, sypia, zadaje. Rozumiesz juz pseudointeligentna poleczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe
mnie nie musisz pouczac co oznacza slowo "rasista" .... wstyd czytac takich ludzi :-O mieszkam od 25 lat w Niemczech i moj maz jest Niemcem ale mam wielu znajomych Polakow. Poznajac takie osoby jak Ty, uzywajace takie ohydne slownictwo automatycznie sie od nich odwracam bo az mi wstyd za takich ludzi :-O :-O :-O glosno i donosnie oraz obrazliwie wyrazaja swoje rasitowskie poglady oraz ich mniemanie o ..naprawde wstyd mi wtedy ze urodzilam sie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×