Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elisa-

jak mi się nuuuuudzi....

Polecane posty

Gość to idź do
szkoly, albo do roboty na 12 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf hustler
wez fotke zmień ,to ci chwile zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo :) i od razu lepiej :P fotki nie zmienię bo mi fotoszop się zepsuł :( jarecka - dziekuję :) kurcze 16 lat :D to mi się komplementa dostało :) 16 lat to ja miałam wieeeeki temu :( aseksualny - palcówkę? eeee tam... ile można... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf hustler
to jak ci sie naprawi to zmień ,moze sie okazać że wcale nie jestes taka brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dawajcie jakieś pomysły bo nie mam co robić... mogę iść na fajka, ale to raptem 5 minut... no może 10 jak zapalę 2... :) a potem :( nawet na kafe nie ma co robić. Zawsze tu tak ciekawie wieczorem... a ja nigdy nie mogę wejść tylko rano czytam niusy :( no to w końcu jestem! a tu dupa :( zdemaskujcie kogoś albo coś... no plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adolf - jutro zaniosę do mechanika :) ale lepiej nie będzie bo to moje najładniejsze zdjęcie... :( 😭 na wszytskich innych widać moje pryszcze krzywe zęby i odstające uszy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystyp z Hedonii
Jak Ci się tak nudzi dziewczynko to idź spać bo sen to zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adolf hustler
dlatego moze właśnie będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ladne masz zdj i nie sluchaj ich!! a nie pal fajek nie nie, po co ci to, taka ladna dziewczyny a pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara sprawdzona metoda
Jak Ci się aż tak nudzi to się rozbież i popilnuj sobie swego ubrania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara sprawdzona metoda
Oj przepraszam. Miało być "rozbierz"się a nie jak w poscie. Ach cóż za karygodny błąd . Będę się dziś przez to chłostał cały wieczór gałązka jabłoni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywiń sobie
odbyt na lewą stronę, a następnie wyliż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No na co jeszcze czekasz?!
Potrzebujesz specjalnego zaproszenia? Rozbieraj się ! Weź szczotkę bo to ci będzie służyć za karabin. I stan na warcie. Pilnuj ubrań bo mole nie śpią. Tylko czekają by zaatakować!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może coś innego
nasraj, rozgrzeb, i wytarzaj się w tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rum and whisky ...
Do postu 21:04 [zgłoś do usunięcia] wywiń sobie ho ho ho gdyby autorce udała się taka sztuka już wcześniej to by tu nie pisała. A jak znam sprawę to pewno już próbowała:classic_cool: Nie wyszło. Dlatego jest tu i założyła temat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość that's the good idea
Mam propozycje. Rozbierz się do naga. Założ sobie baletki na nogi b na głowę pluszową imitację poroża Jelenia i tańcz przed lustrem do upadłego kankana w rytm jakże zacnej ballady "miłość jak wino uderza do głów...":classic_cool: Ewentualnie w rytm kawałka ewakuacja Ewy F. Albo Loca Shakiry:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prof B. Medialny
Jestem niezwykle pozytywnie zauroczony czytając ten temat. Młodzież jak się okazuje ma w sobie mnóstwo zapału i jakże intelektualnie ogromnej inicjatywy w budowaniu propozycji co do tego jak zagospodarować ów wolny czas a mało kto wie jak to ważne w dzisiejszych czasach kiedy to rozmaite patologie czychają na zdrowie i umysły młodych!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecka - ależ ja się wcale tym nie przejmuję :D asystyp ale mi sie nie chce spać... pilnownie ubrania jest bezcelowe bo nie ma chętnych żeby mi je zajumać... no i dalej nudy 💤 i jeszcze net mi nawala noooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×