Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sasza3103

30 zł za kubik ciepłej wody????????????????

Polecane posty

Gość sasza3103

Witam. Wynajmuje mieszkanie w Zielonej Górze. Miałam strasznie wysokie rachunki więc postanowiłam porozmawiać z właścicielką. Powiedziała mi, że kubik ciepłej wody w Zielonej kosztuje 30 zł!!! Zaniemówiłam. Czy to jest możliwe? Ile w Waszych miastach kosztuje kubik? Nie pokazała mi rachunków więc stwierdziłam, że może mnie oszukiwać. Proszę o szybką odpowiedź..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech lepiej pokaże rachunki bo jeżeli Ty je płacisz to masz prawo do sprawdzenia jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesadyyy...
Przecież mozesz zadzwonic do ZWiK -u to ci sami powiedzą .. Ja mieszkam na wybrzeżu i płace 10zeta za kubik wody zimnej ale ze ściekami i to podobno najwięcej w kraju :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wynajmowalam 8 lat temu mieszkanie w rzeszowie i wtedy płaciłam 30 złotych za kubik ciepłej wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni657
Ja płacę za podgrzanie ciepłej wody 24 zł + oczywiście zimna woda 7 zł. Tak więc w sumie 31 zł za metr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Warszawa - też koło 30 zł (dokładna cena podgrzania wody znana jest dopiero po rozliczeniu przez SPEC) Właściciel mieszkania nie ma żadnego obowiązku pokazywac rachunków - jak rozumiem umówiliście się na kwotę X + liczniki. Podaje się cenę m3 zimnej i ciepłej wody i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcze mówiąc nie wiem
Mieszkam w Warszawie ale nie wiem jakie są ceny. Codziennie zużywam dużo wody na zmywarkę (3-4x tyg) czy pranie (2xtyg) i codziennie jest pełna duża wanna wody albo dwie- zależy czy się z chłopakiem kąpiemy czy oddzielnie :) Ogólnie zużywamy tyle co "5 osobowa rodzina" wg pani z adnimistracji ale płacę 100-140zł raz na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alac
Czytając Państwa wypowiedzi jestem w szoku. Uważam, że to żadna tajemnica sprawdzić , ile kosztuje podgrzanie zimnej wody . Zazwyczaj wydawałoby się to niemożliwe ale tak jest, że jeżeli zużycie wody podgrzanej jest mniejsze tym jej koszt jej wyższy. Ponieważ rozr***** utrzymanie wszystkich potrzebnych rzeczy do podgrzania wody wymaga pewnych kosztów, które są wliczone w fakturze za podgrzanie wody. Każda Spółdzielnia posiada rachunki z Elektrociepłowni i nie jest to tajemnica ile wynosi koszt za podgrzanie wody. Nie można porównywać sie do nikogo kto ile ma za podgrzanie wody, ponieważ tutaj do tej ceny maja względy pewne uwarunkowania różniące każdą Spółdzielnie. Pozdrawiam Ala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×