Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chrupeczzka

suplementy na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
ja stosuję Aqua Slim od niedawna ale już widzę efekty, oczywiście ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz bardzo często chodzę na basen, ograniczyłam jedzenie i tak jak koleżanka powyżej piję AquaSlim i muszę przyznać, że zaczyna być widać efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotkaaaa123
A jak działa ten aqua slim? Jak się go bierze? Dacie więcej info dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pije aqua slim ale i starm sie mało jesc, efekty sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotkaaaa123 suplement diety AquaSlim powoduje tzw. 'efekt pełnego brzucha' oraz ogranicza apetyt, co skutkuje przyjęciem mniejszej ilości kalorii. Zalecana dzienna dawka tego preparatu to zawartość jednej saszetki (10g). Najlepiej rozpuścić ją w 1,5 l wody mineralnej lub chłodnej przegotowanej wody lub soku i dokładnie wymieszać. Tak przygotowany napój wypijać porcjami w ciągu całego dnia. W razie kolejnych pytań służę swoją pomocą. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka555
a jaki jest skład? Dzięki czemu są takie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka555 AquaSlim to zestaw odpowiednio dobranych składników, które pozwalają zgubić zbędne kilogramy. W składzie tego suplementu zawarta jest L-karnityna, która uzupełnia dietę osób aktywnych fizycznie. Kolejny składnik to Garciniacambogia, która pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów oraz zmniejsza uczucie głodu. AquaSlim zawiera również chrom, który wspiera metabolizm makroskładników odżywczych i pomagający utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi. Pozdrawiam, Agnieszka Domańska Online Ekspert marki Aqua Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam wiele środków z różnym rezultatem. Skupiałam się tylko na tych które mają naturalny skład. Nie chciałam się truć żadną chemią. Testowanie różnych środków trwało parę miesięcy. Większość z nich konsultowałam z lekarzem znajomym aby przypadkiem nie stosować czegoś co może zaszkodzić. Jak już wspomniałam jedne były skuteczne inne nie, były zatem plusy i minusy. Ogólnie najlepszym rozwiązaniem według mnie są tabletki Slimcea ponieważ: odczuwamy uczucie sytości już po kilku dniach stosowania. Nie jest jednak tak że się głodzimy. Zwyczajnie głód odczuwamy w momencie kiedy organizm tego potrzebuje. Slimcea zatem HAMUJE POPĘD DO JEDZENIA SŁODYCZY oraz PODJADANIA. Już sama ta kwestia była dla mnie bardzo zadowalająca. Przy zastosowaniu Slimcea przy mojej indywidualnie opracowanej diecie miałam znacznie większy spadek wagi niż bez suplementacji. Mogłąbym pisać dalej o Slimcea ale to starczy aby polecić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczyłam z kilogramami chyba z rok. Przez ten okres łapałam się różnych sposobów od diet po suplementy. W końcu opracowałam sobie odpowiednią dla siebie diete i połączyłam ją z tabletkami Slimcea. Rezultaty mam doskonałe. Slimcea hamiuje łaknienie wiec moja dieta to kwestia 'formalna'. Spadek wagi widoczny dzięki czemu ciagle jestem zmotywowana do dalszej kuracji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje tabletki dzięki którym udało się schudnąć to Foreverslim.Jeżel coś jest skuteczne to należy to polecać.Więc jeżeli ktoś zamierza się wspomagać w trakcie odchudzania to polecam właśnie te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Kilkukrotnie podchodziłam do kuracji odchudzającej różnych produktów i sposobów. Wiele z nich działało ale z mizernym skutkiem. Obecnie jestem na kuracji miesiąc z tabletkami African Mango http://nplink.net/btkjP7vM. Ten okres pozwolił mi już ocenić ich działanie. Hamowanie łaknienia na plus, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej na plus. Brak efektów ubocznych na plus. Warte stosowania podczas walki z otyłością. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×