Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania8787

przyjaźń

Polecane posty

Gość ania8787

witam, napiszcie prosze co o tym myslicie. niby szczegol, ale przeciez to drobiazgi tworza nasze zycie i to dzieki nim kazdy dzien jest inny;) mam dwie wspaniale przyjazciolki. to prawdziwa przyjazn na cale zycie. wszystkie trzy sie przyjaznimy i wspieramy sie. z jedna z nich mam natomiast tak, ze gdy jestesmy same to dobrze mi sie z nia rozmawia, ale gdy wsrod innych, to juz inaczej to wyglada. krępuje sie i nawet zastanawiam sie czasem czy sie do niej odezwac. czuje sie wtedy tak, jakby ona nie chciala ze mna rozmawiac zbyt duzo w towarzystwie, bo chce miec wtedy czas dla innych. glupie to jest. prawie na mnie nie patrzy wtedy, nie kieruje do mnie slow jak mowi do ogolu, zupelnie jakby tez sie krepowala mnie ale wiem ze tak nie jest.z ta druga przyjaciolka normalnie rozmawia, zachowuje sie jak zawsze, czy to w towarzystwie, czy gdy sa same, ale gdy jestesmy w trzy. co moze byc przyczyna? moze to ze przyjaznimy sie krotko? i musi sie do pewnych rzeczy przyzwyczaic, czy cos? juz nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×