Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szitzak

SZAMPON PACHNĄCY dla psa!!!!

Polecane posty

Gość szitzak

Polećcie jakis szampon dla psa, żeby po kąpieli ten pies pachniał. Kupiłam jakis tani- nie zabił tego psiego smrodu, wręcz go pogłębił:( Tam, gdzie woże psa do obciecia maja szampon extra, raz go wykapali i naprawdę fajny zapach. Ale to jakis niemiecki- nie do kupienia u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem ci jak jest z psem moich rodziców (bernardyn) kapia go najczesciej 2-3 razy do roku. wiosna i lato. musza to robic na zewnantrz bo nie ma innej mozliwosc :P jesli lezy na zwenatrz czyt. podworko to ma swoje koce itp. spi w domu- ma swoje poslanie tj. poduszke , koc. moja mama zmienia mu poslanie najczesciej 2 razy w tygodniu. powiem ci ze pies nie smierdzi tak jak nasz poprzedni :) aha w deszcz nie wychodzi na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelixaaaa
hej ja mam yorke tylko olbrymka bo az 7kg a kapie go hm , nalewam wody i wlewam rozne rodzaje takie co ja myje glowe,i wychodzi pachnacy piesek a tak to nie czuje sie u mnie ze jest pies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy szampon ma inne właściwości. Ja mojego najpierw kąpię przeciwpchelnym, który ma nieciekawy zapach, a potem po pierwszym spłukaniu myję go szamponem antyseptycznym (alergik), który pachnie kokosem :) W efekcie psiak pachnie cudnie...no, do pierwszego spaceru w deszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampon dla
Polecam szampony naturalne np. Ozopet pozostawia zapach świerzej skóry naturalny zapach czystego powietrza " jak po burzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Ja kąpię swoją yoreczkę w szamponie dla yorków z firmy FM. Ma bardzo ładny delikatny zapach, a włosy psa są po takiej kąpieli dosłownie "jedwabne"..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jamnika naszego kąpie w szamponie botaniqa ostatnio - ma przyjemny zapach, bardzo naturalny - 100% naturalnych ekstraktów z Capuacu i Shea jak to napisali na tubie co sprawia, że pies ładnie pachnie ale też nie jest powalony cywilizacyjnym żadnym psim perfumem, który by go denerwował:) Tu można ten szampon znaleźć: www.krainapupila.pl/botaniqa-szampon-dla-psa.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Może przewertuj sobie produkty na stronie www.hartz.pl . Oni mają bardzo solidne rzeczy, przebadane i bezpieczne dla zwierząt. Ja stąd zamawiałem coś takiego jak ultraguard do usuwania plam i “nie tylko” pozostawionych przez mojego Reksa...:P Bardzo dobry specyfik, można się w łatwy sposób pozbyć syfu z tapicerki czy dywanu. Taki spray skutecznie pozbywa się też przykrego zapachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.loveforpets.pl mają naturalne ręcznie robione mydła dla zwierząt. Naturalne oleje i masła nie niszczą psiej sierści i nie rozregulowują pracy skóry. Kupowałam po znajomości ale teraz otwierają sklepik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej psa myć szarym mydłem, niż jakimiś wymyślnymi szamponami o dziwnych zapachach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zasadzie każde mydło 'sklepowe' awiera SLS Sodium Lauryl Sulfatektóre jest zwyczajnie szkodliwe dla zwierząt tym bardziej bo mają delikatniejszą skórę i dodatkowo stado innej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaskuna
Ja w Pet Station kupuję szampony, akurat mam ich sklep niedaleko. Jest spory wybór i można dobrać szampon praktycznie do każdego rodzaju psa i do każdego rodzaju sierści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiekun zwierząt
Polecam szampon naturalny bez konserwantów Ozopet Pozostawia naturalny zapach. perfumowane szampony mogą uczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze szampony to o zapachu neutralnym każdy zapach jest obcy a nawet alergizujący. My dla siebie zaczynamy szukać kosmetyków bez bez parabenów dla naszych Pupili jest OZOPET szampon bez parabenów naturalny odkażający skórę i sierść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
ja kupuje w sklepie http://apetete.pl/ mają tam oddzielny dział dla yorków, szybko można znaleźć to czego się potrzebuje, a dostawa już na drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama też testowałam na swoich czworonogach ten szampon a ALG BORJE< w ogóle podaję im tez ten preparat wzmacniający od nich. SIerśc nie wypada, jest miła w dotyku. Fajne te preparaty dla zwierząt http://sklep.alg-borje.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina098
Kąpię swojego pupila w szamponie dla psów w szamponie szampon benzoic firmy vetexpert. Jest to szampon przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy. Mój pies ma problemy dermatologiczne i po takie kąpieli jego stan skóry się poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co pachnący? im więcej substancji zapachowych tym większe ryzyko alergii. My psiaka kąpiemy w szamponie z alg morskich z Alg Borje http://sklep.alg-borje.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży wybór szamponów dla psów mają na https://www.maxandmrau.pl/pol_m_pies_pielegnacja-psow-i-higiena-psow-157.html, może spróbuj wypróbowac czegoś z tej strony? Ja osobiście do kąpieli mojego psa używam szamponów z serii beaphar premium i moim zdaniem mają one bardzo przyjemny zapach ;) Ich działanie też jest niczego sobie, więc w sumie to z czystym sumieniem mogę Ci polecić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinka

My używamy tylko tych od Selecta Htc, najlepiej z serii supreme nam się sprawdzają. Aktualnie mam uniwersalny szampon 🙂 ale nawilżający też fajny. Skład ok bo bez slsów, parabenów i innych dodatków. Mój pies jest wybredny i delikatną skórę ma a tu żadnych problemów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×