Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starająca sieE

co się dzieje? czy to ciąza, czy nie?

Polecane posty

Gość starająca sieE

dziś mój 29dc. zawsze mam 28dniowe cykle. w tym byłam stymulowana clo + luteina w 3 fazie. według kalendarza dziś powinna być @, a było chwilowe brązowe plamienie + ból piersi cały czas. dziewczyny czy to może być szansa na ciąże? staramy się od 4lat. miała któraś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca sieE
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca sieE
dziewczyny bo nie zasnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca sieE
robiłam dziś test i był negatywny;/ więc nie wiem czy się łudzić? a jak byłu u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak negatywny to nie robiłabym sobie nadziei. Ja miałam na teście dwie kreski, slabe bardzo ale dwie. Poczekaj jeszcze bo po luteinie powinno sie do 21 dni nawet po odstawieniu czekać na okres. Najczęściej po 14 dniach od ostatniej tabetki się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca sieE
ja brałam od 15dc do 25dc, czyli mam czekać jeszcze 10dni? chyba zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiczna młoda dupa
wiosenna dziwna kobieta jestes, Ty masz wogóle męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiczna młoda dupa
zadajesz pytania na forum o domu i ogrodzie o sprzęty i instalacje to mąż się zając tym nie może? Czy maż taka ciapa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie udalo zajsc po 4 latach. Tyle, ze ja zrobilam test jak mi okres nie przychodzil juz drugi miesiac. Tez mnie bardzo bolaly piersi, ale plamienia raczej nie mialam. Pamietam, ze mialam takie klucie jak na okres, ale nie przyszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to wygląda ze powinnas, ale jak masz wątpliwości to idź w poniedziałek zrobić test z krwi beta hcg (sprawdź czy u ciebie w miescie mozna go gdzies zrobic w weekend. U mnie sie da całodobowo np) Nie mam męża, no co ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiczna młoda dupa
a to zwracam honor. Ty to musisz być zaradna i obrotna kobieta. Większoś dzisiejszych bab to uwali się a chłop musi wszystko załatwiać i się wszystkim przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca sieE
wiosenna mama dziękuje za odpowiedzi;) na bete nie pójde, bo w pon mam wizyte u mojej gin. pytam, bo zawsze @ jak w zegarku, a teraz czytam wszystkie fora i łudzę się, że @ nie będzie. Ale chciałabym poczytać jak to jest u innych na żywo. Czyli mam się nie łudzić i czekać spokojnie na @;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam test
Jak @ mi sie spóźniał 4dni i był negatywny. Bolały mnie piersi i czułam sie jakbym miała dostać,co chwilę do wc latałam bo ciągle miałam wrażenie ze dostałam. Po 2tyg zrobiłam test i... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
baby to by się tylko w solarium opalały za pieniądze faceta. Do roboty mają dwie lewe ręce. Nawet nie wiedza czy sa w ciąży jak test zrobią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzimy sobie jakoś :P Ja bojler, on pity i życie się toczy :D:D:D Autorko nie powiem Ci czy okres się pojawi czy nie bo nie mam takich możliwosci (życze Ci zeby nie przyszedł) ale tak bez slodzenia i obiektywnie rzecz biorac to myślę, ze nie powinnas sobie robić wielkich nadziei jesli test jest negatywny i bylo plamienie itd itp (tzn nie mówie ze to nie możliwe, ale...) doklądnie wiem co przezywasz. Mój maks cykl trwal 57 dni. Bylam pewna ze to ciaza. Mialam miliard procent pewnosci mimo negatywnych testów! no bo jak można tak dlugo? a wcześniej bylo jak w zegarku regularnie! No ale jednak to nie byla ciąża :( Myślę, ze w poniedziałek się sprawa rozstrzygnie podczas wizyty u lekarza. Życzę Ci zeby bylo po twojej myśli, ale dla wlasnego dobra nie nakręcaj się za bardzo i nie wmawiaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pot
autorko skąd my mamy wiedzieć czy ty jesteś w ciąży? Czy my z tobą spaliśmy? Może spytaj swojego gaha? Dośc głupich pytań na forum!! Idzcie spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę!!! sok malinowy mi się robi i siedze i pilnuje bo wczoraj sfajczyłam sokownik jak "poszlam spać"... ale zazdroszczę wszystkim, którzy iść spać mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa symulantka
wiosenna to masz szczęsie,że budy nie spalilaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano mam, ale smierdzialo paskudnie wiec szybko "oprzytomnialam" i pobieglam na ratunek. Nie stalo się specjalnie wiele, nawet przy pomocy cif i drucianki udalo sie garnek doczyścić. Ale dziś siedze i pilnuję cobyście o nas w wiadomosciach nie sluchali jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca sieE
staram się sobie nie wmawiać, tym bardziej.ale... jestem po badaniu hsg 3 cykl i powiedziałam sobie, że w pierwszych 3 cyklach zajde, bo tak niby jest statystycznie (a u mnie wszystko jest statystycznie) jajowody udrożnione, i rezta badań ok. tylko dlaczego nie wychodzi??? moja gin od 6 wrzesnia idzie na urlop. wiec przerwa w staraniach;/ tak jak w ubiegłym cyklu miałam mnóstwo objawów, tak w tym tylko bolące piersi. więc stwierdziłam, że będzie @, a tu tylko kilka kropel bązowego plamienia i zero ból brzucha... od lat jak się staramy o dzidzie, to co jakiś czas mam przeczucie, że sie udało (tak było w zeszlym cyklu). teraz nic nie czuje, oprócz niepewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa symulantka
no uważaj licho nie spi;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa symulantka
a te maliny to jak robisz? Kupne czy z działki masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wychodzi bo za bardzo sie starasz i o tym myślisz. 3 razy mi się sprawdzilo ze jak sobie "darowalam" z takich czy innych powodów to okazywalo się ze jednak :D 1. po clostil- na monitoringu ginka stwierdzila ze pecherzyk za maly i cykl na straty i przepisala kolejną fiolkę clostil. Dobrze ze nie wykupiłam :D Ale bylam na max zrezygnowana i nie wierzylam ze sie uda, po prostu- cykl na straty 2. postanowilismy sie "postarac" o dziecko, ale od następnego cyklu bo w tym bylam na 3 dni przed okresem. Okresu nie dostałam :P 3. po wakacjach mialam dostać clostil bo nie wychodziło, więc stwierdzilam ze bez clo sie nie uda i już! Po wakacjach już clostil nie byl potrzebny :P Nie wiem czy u innych sie to sprawdza ale u mnie 3 razy udowodnione ze jak odpuszczam i przestaje myslec o tym ze koniecznie chce byc w ciazy to po prostu jakoś to się samo dzieje. Widocznie stres i nakręcanie się po prostu nie sluży pewnym rzeczom, ale wiem wiem latwo się mowi "wyluzuj" itd. jak czlowiek baaardzo chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dzialki (ino nie mojej :P) moje sie nie przyjely, nie wiem czemu. Liscie mają jak trzeba a owoców żadnych. Zetne je na jesien do zera i zobacze co za rok z nich wyjdzie jak nic to je wywalam. mam od rodziny mają mega wielki kawal malinowych krzaków. Ostatnio się wybralismy z mlodymi "na malinki" i uzbieraliśmy cale wiadro. A jak robie? Wsypuje do sokownika, zalewam cukrem i czekam cierpliwie 4-5 godzin. Sprawdzając czy jest woda i czy rurka sie nie zatkala pestakami. Potem sok gotuje z cukrem (700 g cukru na kg świeżych malin) i goracy do sloików, zakręcam i do spiżarki. W zimie super jest do herbaty, na przeziębienie. Ekstra rozgrzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwa symulantka
ok dzięki bo ja dopiero zaczynam próbować gotować, zaprawiać itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sok jest latwy i zawsze się udaje ale musisz kupić / pozyczyć sokownik bo inaczej to baaardzo dużo dlubaniny z nim. Co do innych przetworów to pyszne są ogorki w musztradzie. Poszukaj sobie na forum gotowanie-przetwory. Na prawde rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starająca sieE
nie zapisało mi posta a się rozpisałam, może i lepiej, bo mógły się ktoś zanudzić;) po 4 latach starań, to każdy inny sygnał niż zwykle daje nadzieje;) ja miałam 3 cykle temu badanie drożności i okazało się, że udrożniono jajowody, wczesniej różne inne badania. teraz stymulacja clo i potem luteina. stąd moja nadzieja, że coś inaczej niż wcześniej. ale okazuje się, że muszę czekać;/ ile do cholery?? niby odpusciłam, ale to nie jest takie proste... i znów nadzieja... czy się opłaca łudzić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×