Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona_ona_ona

Prezent dla narzeczonego!

Polecane posty

Prosze o pomoc!nie mam juz pomyslow a musze kupic prezent dla narzeczonego na dzien chlopaka i od razu ma ur. 1 pazdziernika.tylko nie piszcie ze go nie znacie,ze nie wiecie co lubi itd.podawajcie jakies propozycje moze cos wybiore.z gory dziekuje za zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszkę,kubek
Z Twoim,Waszym zdjęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...kubek juz ma z moim zdjeciem podkladke pod mysz z moim zdjeciem,moj portret ale poduszki jeszcze nie!ale prosze o kolejne propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj zadna nie kupowala facetowi prezentu? Moze jakis facet sie wypowie co dostal albo co chcialby dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjdfkjdsjhjhjsf
ja mojemu chlopakowi kupuje muzyczna koszulke bo od dawna chce ja sobie zamowic a jakos tak nigdy nie moze sie sam zebrac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poduszkę,kubek
Portfel,Zrób romantyczną kolację.zapros na kręgle,gokardy,paintball,zrób mu prezentację na kompie i wklej na yt,zabierz gdzieś na wycieczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoników nie kupuj i laurek nie koloruj z serduszkami, bo wszystko do pudła pójdzie albo podarte zostanie i na śmieci poleci jak miłośc się wypali, a i tak się świat nie zawali! Bo każde z Was se peta zapali od siebie w oddali! Zarymowałem, a tego nawet w planie nie miałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle pomyslow a ja nadal nie wiem!portfel juz dostal.filmy lubi ale ja sie na tym kompletnie nie znam wiec nie wiem jaki kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×