Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katiuszaaa

kolor:))

Polecane posty

Gość katiuszaaa

Witam chcialam się poradzic, mianowicie urzadzam kuchnie; meble beda jasno szare lakierowane na wysoki polysk. Pomieszczenie jest jasne ma dwa okna jaki kolor ścian bylby najlepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szarego pasuje każdy kolor skoro kuchnia jest widna i meble jasne, to jakikolwiek mocny kolor będzie dobry ciemna zieleń granat bordo pomarańcz to juz jaki lubisz.... ja pewnie dałabym granat plus żółte dodatki, bo to moje dwa ulubione kolory jeszcze trzeba dopasowac blat i podłogi, bo to duże powierzchnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszaaa
blat bedzie biały lub kremowy. płytki na podłodze ciemno szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to pełna dowolność co do ścian, bo to, co juz jest - jest neutralne i pasuje do niego wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierając kolor ścian (zdecydowanie mocny, wyrazisty kolor) najpierw rozejrzyj się w sklepach za dostępnością dodatków w danym kolorze (większość osób wybiera je w tej samej barwie). Z drugiej strony możesz też zestawić różne kolory, np. chaber / pomarańcz z zielenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koralowy..
Koralowa czerwień będzie ładnie z szarym się komponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkazwroclawia
podtrzymuje koralową czerwień :) tymbardziej ,że łatwo o dodatki , sama właśnie jestem w trakcie urządzania szarego z czerwienią :) pasuje też pomarańcz, ale ja akurat za pomarańczem nieprzepadam i ciężej o dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×