Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

menie55

Gargamel

Polecane posty

Witam . 3 dni temu przygarnęłam kociaka który ma 2 miesiące nie wiem dla czemu ale straszliwie miałczy jak gdzieś wychodzimy z mężem lub jak idziemy spać do sypialni nie wiem czy to powód że kot zostaje sam z 2 psami i się boi czy po prostu coś się z nim dzieje w dzień potrafi bawić się z psami a jak tylko my wychodzimy to od razu miałczy mimo to ma ciągle dostęp do jedzenia i do wody ale to nic nie daje co robić jak go oduczyć tego miałczenia nie może z nami włazić do sypialni mąż by się nigdy na to nie zgodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubi, kiedy go zostawiacie. Z psami, jak napisałaś, nieźle się "dogaduje", więc prawdopodobnie chodzi o to, że lubi kiedy jesteście w pobliżu. Będzie musiał się przyzwyczaić i z czasem prawdopodobnie przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam że może nie chce być sam ale nawet dziś jak jestem w domu z nim to miałczy i ciągle wskakuje mi na ręce dla tego zastanawiam się czy to normalne u małych kociaków mam pierwszy raz 2 miesięcznego kota i dla tego się martwię o niego Chciała bym jeszcze prosić o napisanie kiedy muszę iść z nim do weta z tego co wiem nie miał jeszcze żadnych szczepień a urodził się 2 lipca Dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeśli ktoś się orientuje ile kosztuje pierwsza wizyta u lekarza z kociakiem to proszę napiszcie mi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszwe - w języku polskim występują znaki przestankowe po drugie - twoje pierwsze kroki po powrocie do domu z kotem powinny być skierowane do weterynarze, a nie się tu pytasz, ile to kosztuje po trzecie - "mimo to ma ciągle dostęp do jedzenia i do wody ale to nic nie daje" - mimo TEGO, ŻE (...) piszesz jak dziecko w trzeciej klasie podstawówki juz współczuję temu kotu, że mu się taka nieodpowiedzialna analfabetka trafiła jako opiekunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jebaj się debilu ja nie piszę tu po to żebyś od razu jechał kogoś a jak ci sie nie podoba to spierdalaj z tego wątku i ludzi nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy by nie ja ten kot wylądował by na ulicy debilu ty !! Nie miałam nigdy kota więc pytam ile kosztuje wet i kiedy z nim iść do weta więc debilu z podstawówki naucz się czytać za nim mi odpiszesz bo widać nie umiesz czytać że jest napisane że to mój pierwszy kot i nie wiem kiedy mam iść do weta z nim !! i nie wiem jakie są koszty szczepień dla tego zapytałam !!! Ale co ja będę odpisywała debilowi !! Czekam na ludzi którzy mi powiedzą jak normalni ludzie a nie jak debile wymądrzające się po podstawówce !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no na spanie na głowie to raczej mu nie pozwolimy a wiesz kiedy powinnam z nim iść do weta ?? ile kosztuje pierwsze szczepienie kota? Z psami to wiem ale z kotem pierwszy raz i nie wiem na necie wyczytałam różne wypowiedzi że 2 miesiące że 3 miesiące i dopiero do weta Dla tego wolę sama się upewnić kiedy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jestem z Wrocławia więc penie coś koło tego W sumie to koszt nie ma znaczenia dla mnie ale najbardziej interesuje mnie wiek żeby:) żeby nie było za wcześnie i za puzno na jego szczepienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super w takim razie idę z nim jutro :) Dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×