Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szukajaca.86

zespół weselny śląsk - katowice

Polecane posty

Nowoczesny zespół weselny - DJ, Wokal, Instrumenty 


Fokus Group https://fokusgroup.pl to jedna z najdłużej obecnych w branży eventowej firm. Niebanalna formuła oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam wypracować własne standardy proponowanych usług. Naszą ofertę kierujemy do wszystkichz Państwa, którzy oczekują profesjonalnego poziomu rozrywki i imprezy poprowadzonej z klasą i elegancją.   

Proponujemy Państwu usługę profesjonalnego DJ-a na wesele, nie tylko na Śląsku, ale również na terenie niemal całej Polski. Dzięki naszej ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu oferowane przez nas usługi są na najwyższym poziomie. Dzięki tysiącom imprez poprowadzonych przez naszych DJ i wodzirejów na wesele gwarantujemy Państwu doskonałą rozrywkę i wesele z klasą.

Współpracujemy z najlepszymi artystami w branży muzycznej. To u nas usłyszycie Państwo najlepsze koncerty na żywo połączone z występem DJ-a na wesele. W naszej wyjątkowej grupie usłyszeć możecie Państwo najciekawsze głosy w Polsce, znane z topowych muzycznych show jak np. Must be the Music i The Voice of Poland, jak również innych, najzdolniejszych wokalistów w kraju.

Nasza oferta obejmuje wyłącznie sprawdzone, eleganckie atrakcje dla zaproszonych gości. Na Państwa życzenie zapewnimy także moc atrakcji weselnych jak np.  napis „love”, profesjonalny pokaz pirotechniczny. Specjalnie dla Państwa podkreślimy również wyjątkowość chwili pierwszego tańca oraz zadbamy o profesjonalną oprawę świetlną sali przyjęć.

Potrafimy bawić z klasą i doskonale znamy Państwa oczekiwania. Wiemy, jak ważnym elementem imprezy jest jakość usług. Dlatego proponujemy Państwu ofertę DJ-a na wesele, którego cena  jest rozsądna i proporcjonalna do najlepszej jakości obsługi. 

Gwarantujemy, że Państwa impreza będzie elegancka i na poziomie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wziąć zespół w pakiecie z Dj'em. Nic się nie dopłaca za dodatkową osobę a ma się 2w1. Zespół Groove Avenue tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o naprawdę dobry zespół muzyczny, który stworzy naprawdę niesamowitą atmosferę na Twoim przyjęciu koniecznie postaw na zespół GraMy! Im nikt nie dorówna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawiłam się na weselu na ktorym grał zespół Gra My i byłam zachwycona ich kunsztem muzycznym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super zespół z którymi można się bawić lepiej niż z prawdziwymi legendami, a w bardziej normalnych kwotach to Zespół Gra-My! Na pewno nie da się zapomnieć wesela, które przebawiło się wspólnie z Nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda zabawa z Zespołem GraMy jest ekstra! Byłam na kilku ich koncertach festynowych i naprawdę jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również miałem okazję kilka razy bawić się z zespołem GRA-MY i zawsze miło to wspominam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam! Zespół Gra-My, to kwintesencja profesjonalizmu w tej całej muzykalności.
Mają doświadczenie, doskonałe instrument, super podejście do klienta i przede wszystkim dryg do tworzenia wspaniałego show.
Nie mam praktycznie żadnych uwag. Panowie sprawili, że nasze wesele zostało zorganizowane tak jak sobie to wyobrażaliśmy.
Z klasą, ale również z dobrą muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×