Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
szukajaca.86

zespół weselny śląsk - katowice

Polecane posty

Gość gość
Vento to super zespół! Już w połowie wesela goście chwalili :) Jesteśmy bardzo zadowoleni i z niecierpliwością czekamy na kolejne wesele z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw na Black And White, najlepsza ekipa na śląsku, rewelacja w każdym calu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecamy wszystkim zespół vento! było super!!! dziękujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecamy wszystkim zespół Groove Avenue, świetnie dobrany repertuar dla gości i profesjonalnie prowadzone zabawy, Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afroband z mysłowic śląskich to bardzo profesjonalny zespół. Przyjemny wokal młodej dziewczyny w oprawie muzycznej ktora dają trzej dżentelmeni w połączeniu daj***ardzo fajny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio bawiliśmy się z zespołem http://www.paracas.pl/. Super, grali wszystkie nowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam zespół Vento!!! Wynajęłam zespół na własne wesele i nie żałuję :) Gdybym miała ponownie organizować uroczystość to tylko z Vento. Zespół grał każdy rodzaj muzyki, przerwy były praktycznie tylko podczas ciepłych posiłków. Piękne brzmienie, często nawet lepsze od oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Andzela
Polecam vento zabawa z nimi to sama przyjemność , mają świetny kontakt z publicznością:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Sołtysik
Myślę że zespół SELECT z Wolbromia będzie najlepszym wyborem :) Bawiliśmy się przy nim juz z 5 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borówka34
Ja polecam wszystkim zespół Vento. Dzięki ich profesjonalizmowi świetnie radzą sobie z graniem na weselach ( bawiłam się z nimi na 3 imprezach). Zainteresowanych zapraszam na ich stronę internetową: https://wesele123.pl/zespol-muzyczny-vento_w8286

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarek
zespół afro band jest wspaniały polecamy z całą rodziną, sprawdzeni nasi goście bawili się do białego rana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojtekR
A ja mogę spokojnie zarekomendować Akord Sound. Nie dość że mają repertuar tak uniwersalny że każdy coś dla siebie znajdzie to jeszcze rewelacyjne bawią gości. Zobaczcie http://zespol-akord.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Rewelsów, umilą każdą imprezę, bogaty repertuar, super wokal, prowadzenie wesela i oczepin również na poziomie. Nic dodać nic ująć. http://www.rewelsi.pl/#*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam zespołu Relaks z Katowic-Ligoty prowadzący nie ma komoletnie gustu co do utworów jakie puszczać czas dla niego zatrzymał się w latach 80-90 z tego co wywnioskowalismy kompletnie nie ma pojęcia co się gra nie zna nowosci mogë go polecić do przysłowiowego kotleta lecz nawet do tego Szkoda Kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość15
Witam, bawił się ktoś może na weselu z zespołem KOLEKTYW z Katowic i może napisać swoją opinię o tym zespole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, Rewelsi są najlepsi na Śląsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam AfroBand! najlepsi w regionie i w całej Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktujcie się z Groove Avenue. Na wesela są stworzeni po prostu. jestem pewna, że gdy będą grać u Was oni, to goscie na długo Wasze wesele zapamiętają i to z tej bardzo dobrej strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecę zespół The Crush, grają muzykę tylko na żywo bez żadnych podkładów, bawiłam się z nimi super na imprezie z pracy, ale wiem ,że grają też na weselach. Z nimi na pewno nikt nie będzie się nudził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelsi nie mają sobie równych, nie tylko na Sląsku, ale i na całym świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×