Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabletka po

tabletka po...

Polecane posty

Gość tabletka po

Dobra mam 18 lat przedwczoraj zrobilam to z moim facetem. byl to moj pierwszy raz bylo fajnie i wogole...ale kochalismy sie bez zabezpieczenia- tak wiem moglam myslec wczesniej- Z tego co wyliczylam sobei przed chwila wypadalo ze mam dni nieplodne i stad moej pytanie... Jak duze jest prawdopodobienstwo ze zaciazylam? A dodam ze on nei doszedl i z tego co mowi to duzo mu jeszcze brakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mina zła
więc tak mam 19 lat i podobną wpadke zaliczyłam mając 17 nie był to mój pierwszy raz ale po prostu nas poniosło nie myślać długo kupiłam z chłopakiem tabletke escapele czy jakos tak za około 100 zł :) lepiej kupic niz pozniej tego zalować póki jest czas rób co masz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro nie doszedł to jak możesz byc w ciąży? Boże dziewczyny weźcie pomyślcie zanim coś zrobicie i napiszecie? Dorosła na seks a nie wie podstawowych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka po
no nei doszedl ale podobno w plynie przed wytryskiem sa plemniki ktore moga zaplodnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka po
Dzieci poszly do skzoly ale jeszczel uzne lekcje sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzyko jest zawsze. ale wiedz ze te srodki wcale nie są bezpieczne i obnojetne dla twojego organizmu. to jest potezna dawka hormonow i oczywiscie najpierw musisz zdobyc recepte bo bez tego nikt ci nic nie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka po
To wiem... Ale pytanie... tak mniej iwecej procentowo jakie jest prawdopodobienstwo? podobno od tego wlasnei sa dni nieplodne. Mam okres regularny wiec wyliczyc te dni nie jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtdd
Nie jestes w ciazy, dzieci nie biora sie z nieba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka po
slyszalam juz rozne teorie dlatego pytam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×