Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama.23.

ile może trwać katar i kaszel u 2latka? czekać czy iść do lekarza?

Polecane posty

Gość mama.23.

moją córkę od wtorku męczy katar i kaszel. nie byłam u lekarza, bo nie było gorączki, to zwykłe przeziębienie, więc mówię zaczekam...daję jej wodę morską i otrivin do nosa, maść majerankową pod nosek, a na kaszel farmaceutka poleciła ambrosol - kaszel mokry,odrywający się...mija już tydzień, a mała nadal ma te objawy, brak gorączki, iść z nią do lekarza czy samo minie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia mądrasia
Raczej idź, ale dlatego żeby lekarz osłuchał małą czy nie ma zmian osłuchowych, a katar może trwać nawet do 2 tygodni a jak jest katart to i kaszel ponieważ to spływa im dziecko kaszle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama.23.
basiu, ale w sumie jakby było coś na oskrzelach to wtedy wystąpiłaby gorączka czy niekoniecznie? poczekam do środy, jak nie przejdzie to jednak pójdę...ten kaszel brzmi tak, jakby nie mogła odkaszlnąć tej wydzieliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia mądrasia
Gorączka może być a nie musi, ale raczej jest. Oklepuj małą ambrosol powiniem pomóc rozrzedzić flegmę więc powinno powoli przechodzić, jednak dla świętegon spokoju ja bym jednak poszła osłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffff
zrób inhalacje z soli fizjologicznej, a na noc posmaruj pulmex baby, mojej bardzo ladnie przeszło, a i jeszcze oprócz tego ambrosolu jakiś inny syrop, ja dawałam rutinacea junior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Inhalator, który trafia wprost na chorobę z lekiem novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Zmiany widzisz od razu, po pierwszym użyciu dosłownie. Bardzo mocno zmniejszona dawka leku, więc polecam, jak masz naprawdę drogą terapię, coś ci się dzieje niedrobnego na poziomie płuc i dolnych dróg oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×