Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mag indivision

nieuzasadniony lęk, depresja.

Polecane posty

Gość ogarnal mnie zyciowy bezsens
prawda takie narzkenie też jest bezensu :D wszystko jest bezsensu bez wyjatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego, ludzie nie chcą się starzec, narzekają ,,jak ten czas leci"? Dlatego że co by nie gadal i narzekali jak wy, w gruncie rzeczy kochają swoje życie i nie chcą się z nim rozstawać:D bo życie jest piękne:) chociaż ludzie zamartwiają sie nie potrzebnie, bo mimo iż to życie owczem jest piękne, to czeka nas kolejne jeszcze piękniejsze:)) ja w to wierze i to wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego trzeba dojżeć, ja tez kiedyś myślałam że życie jest bez sensu, ale z każdym dniem zdobywamy nowe doświadczenie, każdy dzień nie jest minionym ale zyskanym, jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia informacje itp:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie odczuwam bezsens
ale po co to wszystko? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita ta od kubricka
Troszke mnie nie bylo :) Ciezko pomoc przez neta...Nie macie jakichs przyjaciol, ktorzy by was wyciagneli z dolkow? Chce wam za wszelka cene odradzic psychotropy, bo bylam na kilku stazach w szpitalach i z opinii specjalistow i pacjentow ze zniszczonyni organizmami, wiem, ze lepiej uniknac lekow...Postarajcie sie cos znalezc, co was odciagnie, spotykajcie sie z ludzmi, z rodzina, zacznijcie jezdzic na wycieczki, zapiszcie sie na jakis sport, pochodzcie do kina, cokolwiek... Moze wam to pomoze...jak mialam nascie lat tez myslalam podobnie. Nie uczylam sie dobrze, bylam brzydka, gruba, nielubiana, wysmiewana przez dzieciaki, nie mialam chlopaka az do 19 roku zycia...Ale w liceum wzielam sie za siebie, schudlam, zaczelam sie uczyc, dbac o siebie, znalazlam pasje...I co? teraz studiuje medycyne, mam cudownego faceta i nie obchodzi mnie co mysla inni :) A uwiezcie mi, ze zebralam sporo kopniakow od zycia, zwlaszcza innych dziewczyn ktore uwazaly sie za takie swietne i dowartosciowywaly sie dokopujac mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja doskonale wiem
ile złego może się wydarzyć, codziennie dowiaduję się co jeszcze rząd mi zabierze i w jaki sposób pozbawi mnie perspektyw, a mimo to nie piję. Ale jeśli popełnię samobójstwo to oby kara za to spadła na nich wszystkich i zruinowała im ich beztroskie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam depresję i odczuwam lęk przed wszystkim. Mam nie całe 18 lat i nie mam sensu życia. Nie dawno wyszłam ze szpitala psychiatrycznego w którym byłam za próbę samobójczą... Nie radzę sobie z tym, nie umiem żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Organizacja Zdrowia - WHO
"WHO" czyli Światowa Organizacja Zdrowia uznała Zioła Tybetańskie (Tibetan Herbs) jako nieliczną skuteczną i bardzo zdrową metodę zwalczania depresji oraz pełnoprawny lek naturalny antydepresyjny. ZIOŁA TYBETAŃSKIE posiadają Atesty i certyfikaty medyczne. Można je kupić w atestowanym sklepie bezpośredniego importera pod adresem: www.ziolatybetanskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×