Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kdjkgjk

Gdzie można kupić ośmiornicę i ile kosztuje?

Polecane posty

Gość kdjkgjk

Obojętnie,duża czy małe,nie widziałam nigdy w sklepie,a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba miec niezle zwalony
ja chyba w AUCHAN widzialam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w supermarkecie na dziel mrożonek we Włoszech ostatnio widziałam nie wiem, ile kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen_Sandiego
W "kuchniach świata" lub sklepach typu "alma" można dostać takei rzeczy, ale szczerze mówiąc nie przyglądałam się cenom - mrożone możesz dostać w tych wielkich sueprmarketach bo widuję często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko mrożone
są mrożone w chłodniach w marketach i w kuchniach świata, ale czytaj uważnie skład, bo nie wiem ile tam % tej ośmiornicy. Tak samo "paluszki krabowe" nawet kraba nie widziały, kilogram mięsa z kraba kosztuje jakieś 60-80 zł, więc o czym tu mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w mieście w auchanie
można kupić. Z resztą tam chyba wszystkie owoce morza są, świeże jak i mrożone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie mogęęęęęęęęęęęęęęeeeee
Ewa, 33 ach,och :-) Ewka ty taka stara 40 latka,a głupoia :-) akurat musiałaś sie wypowiedziec w tym temacie i zaznaczac,ze byłaś we Włoszech :-) A wystarczyło by nic nie pisac,albo po prostu napisać ,ze w PL nie miałaś okazji trafic na ośmiornice w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
nieźle,jechac do Włoch i po carrefourach łazić.Nie bylo nic ciekawszego do zwiedzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale do tego 'smakowitego' goscia na gorze: osmiornica nie smakuje jak wolowina, ani krewetki jak kurczak :D :D cos ty i gdzies ty jadl takie ustrojstwa? a oprocz tego ktos tu widac komus bardzo zazdrosci podrozy do wloch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Na pewno bywają w Makro .W Auchanie widziałam ogromne krewetki królewskie -akurat na grila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocho konczita
juz wchodzi w dupe ewie . :P czyli jak zwykl;e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konczita :) ja zachowuje się za granicą tak jak i w kraju, zakupy robię w normalnych sklepach ale moze to dla kogoś jest dziwne, nie wiem albo faktycznie tak zazdrości no i to podkreślanie mojego wieku też jest zastanawiające jakieś komplekty czterdziestolatki ktoś ma, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w real
w realu są ośmiorniczki baby, kilo 49,90 woiem bo pracuje na rybach, i są to świerze nie mrozone ośmiorniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu ewa ale kogo obchodzi
ze widziałaś we Włoszech ośmiornice? :o autorka nie pojedzie do Włoch specjalnie po ośmiornice :o Widocznie chciałaś sie pochwalić jaka ty to światowa nie jestes :D I nie zazdroszczę bo do Włoch jeżdżę 4 razy w roku do rodziców :o a co do tematu to ośmiornice widziałam w auchanie - w Polsce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam przyjemność (?) spróbować zarówno krewetek jak i ośmiornicy. Nie zachwyciły mnie, wolę swojskie jadło- kurczaka albo wołowine na ten przykład ;) Dużo takiego ustrojstwa widziałam właśnie w Almie, ale też w sklepie rybnym we Wrocku- mrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ewa :) akurat autorka nie napisała, czy interesują ją sklepy w Polsce czy we Włoszech, nie podała miejsca zamieszkania a ponieważ w Polsce nie widziałam, że we Włoszech owszem - więc napisałam czasem warto zdjąc klapki z oczy i nie pultać się tak bez żadnego powodu wyluzuj kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taakkk tylko na 7
A. Widziałam na targu w sydney :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widziałam w restauracji
w Hiszpanii :) tam kupisz autorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz co za wzburzenie! ciekawe swoja droga, czy faktycznie sa ludzie, ktorzy na wycieczce niczego nie kupuja w sklepie, tylko wszystko biora z domu, czy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokkkooo
Widziałam w Maroku ośmiornice,w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W La Corunii w Hiszpanii sa najlepsze na swiecie :) kg kosztuje od 8 do 12 €

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illahros
W biedrze są ☺️ok.30 zł za kilogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×