Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamyylek

Wielka niechec do dorastania.. JA NIECHCE DORASTAC

Polecane posty

Gość Kamyylek

Witam.. Mieszkałem sobie w niewielkim 15-tysiecznym miasteczku.. Piekne, spokojne.. Pełne znajomych i dzieciństwa , którego nawet w snach tak udanego nie mogłem sobie wymarzyć.. Pełnoletność.. - coraz mniej znajomych, mniej zabaw, imprez rozrywki.. Mimo to nadal wspaniałe zycie.. Poznałem dziewczyne, jestesmy juz ze sobą cztery lata.. Przeprowadziliśmy się do Warszawy.. Mamy juz mieszkanie.. Nieźle zarabiam.. Planujemy ślub w przyszłym roku.. Mieszkanie urządzone fantastycznie.. Pełne bajerów i nowinek technologicznych.. W planach po ślubie odrazu dziecko.. No i .. paniczny strach z mojej strony.. Bardzo pragne i ślubu i dziecka.. Jednak załamany jestem ze stare czasy juz nie wrócą.. Wszystko się zmienia.. Powinienem dojrzeć, zachowywać się powaznie jak prawdziwy dorosly człowiek.. A mimo to ja mam nieodpartą chęć pooglądać sobie Dragon Balla, pograć w piłke , pojeździć na motorowerze.. Ogólnie powrócić do czasów kiedy to było tak cudownie.. Czas mijał pięknie.. Wakacje były zawsze piekne i gorące.. Obecne - monotonne i ciągły deszcz.. Niechce dorastać , chce zatrzymać się i cofnąć czas.. Choć powinienem juz w wieku 25lat uświadomić sobie ze to wszystko juz nie wróci.. A ja nie mogę się z tym pogodzić - ani poradzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×