Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Proszek do prania

Problem z kuchenką elektryczną.

Polecane posty

Twierdzi że zatrzymała się "u koleżanki" co jest według mnie śmieszne. Nie ma tu nikogo.. Niedługo jedzie odwiedzić mame i powiedziała (mamie naszej) że będzie góra 4 dni.. Wcześniej się przejmowałam, ale teraz mam to kompletnie w dupie :D:( A u ciebie co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cholera Proszku, bo ilez mozna się przjemować. Ja rozumiem, ze ktos moze miec problemy, ale kurwa.. ja nie wiem dlaczego ona się tak zachowuje.. Kurde, mmsialabym juz hcyba 4 raz pisac co u mnie :D nic. pije piwo i coraz trudniej klepie mi się na klawiaturze. pokłocilam się ze starymi. a reszta bez zmian,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszek, moi rodzice przy każdej kłótni chcą wmówić mi, że nie dam sobie rady w życiu, ze nic nie potrafię, nie znajdę pracy i nie wyzyję, bo przepierdalam wszystko na siebie.. Mam tego dośc i niedługo zacznę szukać roboty konkretnej, byc może za granicą i zamierzam się wyprowadzić. Udowodnię im, że moje kurwa życie bez względu na wszystko będzie lepsze niż ich i, że sama sobie poradzę. Nie mogę po prostu znieśc ludzi, którzy za wszelką cenę chcą manipulować życiem innnych. Sprawy sercowe.. boze.. :O nie iwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, prawda? a ja coraz ciężej znoszę rzeczywistość :O zaczyna mnie przymulać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox, tak wlasnie planuję i chyba powoli ku temu dążę. co prawda w bardzo powolonym tempie, ale jednak.. :) chyba jestem trovhę pijana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze, ja to polecam z doswiadczenia :P mnie tez moj stary kiedys dolowal, ja sie poddalam, ale Ty zawalcz i im udowodnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co moi starzy chcą mi tym udowodnic. ale wkurwili mnie barszo. nie jestem dzieckiem, a tak mnie traktują, ale powiedziałam im już , ze koniec z tym. pomimo tego co sie stalo, co dzialo sie miedzy mna, a moim facetem i tak uwazam, ze jest wspaniały i to z nim zamierzam sobie ułożyc kurwa życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie sie po prostu martwia i na sile chca cos narzucic, ale skoro jestes pewna swojego faceta to zostan z nim. musisz robic tak, jak czujesz inaczej nie bedziesz szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa Nox, pierdole jak potłuczona, dlatego lepiej bedzie jak pojde spac. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×