Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nenalinda

jakie butelki wybrac dla noworodka i ile

Polecane posty

Gość gość
Też polecam MAMbaby,.. butelki myję ręcznie i w zmywarce, nie zmieniły koloru (te z TT złapały kolor od kubków nescafe) wyglądają jak nowe. Teraz dziecko ma 10m i w zasadzie już rezygnujemy z butelek (pije mleko raz dziennie przez butelkę Anty Colic i smoczek od butelki treningowej lub z niekapka TT). Z tej firmy mam też gryzaki, niekapek, łyżeczki, miałam smoczki. Super firma!! :) Ja wszystko kupowałam na allegro. ale ostatnio widziałam te artykuły chyba w cerfurze (nie pamiętam)- jednak zdecydowanie drożej niż na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona221991
a jakiej firmy butelke polecacie do karmienia naprzemiennie (piersia i z butelki)? Zastanawiam sie nad kupnem Tommee Tippee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Anti-Colic 260 ml, firmy MAM. Naprzemiennie z karmieniem piersią. A fajne są dlatego, że zmniejszają ryzyko wystąpienia kolek u dzieci, więc warto ją kupić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja butelki wymieniam co miesiąc!!! Nie wiem jak można trzymać butelkę 8 miesięcy... Niedługo mam zamiar zmienić butelkę na niekapek. Widziałam fajny na http://www.pomocnicymamy.pl/Karmienie-4.html i myślałam o zamówieniu dwóch od razu by później nie latać. A tak w ogóle to co ile wymieniacie niekapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam buteleczki z mothercare, maja taki asymetryczny smoczek i na początku się super sprawdziły. wystarczyły nam dwie - karmiliśmy mm. potem do herbatki miałam jeszcze butelkę z aventu. na poczatek przepływ 0. zobacz te mothercare bo naprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josie61
Dla mnie najlepsze sa butelki lovi. Teraz maja nowe smoczki ktore super sie odpowietrzaja, nie zasysaja sie i sa bardzo mieciutkie i w sam raz na mala buzie noworodka. Najlepsze choc drozsze sa ich butelki medical, maja niezniszczalny plastik ktory nie matowieje nawet przy myciu w zmywarce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka Danutka
Jak zaczęłam wprowadzać synkowi mleczko mm zakupiłam butelkę malutką Easy Start z canpolu, najpierw mała się troszkę buntowała, że zamiast cycusia podstawiam butelkę, ale szybko się przyzwyczaiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie podanie butelki skończyło się pożegnaniem cyca . Kiedyś nie było takich pięknych buteleczek :) A czy te z canpol babies nie odbarwiają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakup butelki z firmy Yoomi. Butelki Yoomi podgrzewają pokarm w ciągu 60 sekund do idealnej temperatury mleka matki. Są niezastąpione podczas nocnego karmienia i na karmienie poza domem. Mozna zakupyć je na stronie gumowakaczuszka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze butelki to tylko z firmy LOVI :) mój synek używa ich od urodzenia. Smoczki sa super nie wylewa sie bokami mleko, synek sie nie krztusi. A butelki medical+ i aktywne ssanie sa nie do zdarcia, miarka sie nie sciera i bardzo fajnie sie je myje :) polecam tylko Lovi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia kupiłabym butelkę podgrzewaną. Wiadomo jak jest w nocy. Musisz wstać, zagotować wodę wsypać proszek, wystudzić do odpowiedniej temperatury, a dziecko płacze bo jest głodne.. Z podgrzewaczem jest prościej, szybciej i mniej stresująco =) Chwila i możesz karmić bobasa. Ja kupiłam butelkę Yoomi - http://gumowakaczuszka.pl/p-689,-Butelka_yoomi_240_ml_z_podgrzewaczem_i_pojemnikiem_do_%20regeneracji.html Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika3592
polecam butelkę avent classic+ butelka jest zrobiona z dobrego tworzywa ma bardzo widoczną miarkę. jest ona łatwa w czyszczeniu (posiada cztery części),nie przecieka. smoczek zgina się dzięki czemu dziecko kontroluje przepływ pokarmu dobre jest też w niej to że powietrze nie dostaje się do brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shawty19
Ja osobiście polecam butelki Lovi. U nas sprawdziły się idealnie i synek pił z nich spokojnie. Butelki w różnych rozmiarach, smoczki można dokupić osobno.Mają również w swojej ofercie butelki samosterylizujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz kilka, nie ma sensu kupowac calego taboru, jezeli chodzi o wybor firmy to zdecydowanie polecalabym www.esska.com.pl przede wszystkim ze wzgledu na swietna jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o akcesoria dla dzieci to nie ma co zastanawiac się and jakością tylko trzeba wybierac te najlepsze, osobiście mogę polecic firme www.esska.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam rewelacyjne butelki antykolkowe do karmienia od www.esska.com.pl/ . Są niezastąpione i bardzo wygodne w użyciu, polecam je wszystkim mamom : ) W tej chwili używamy ‘SMART ANTI COLIC 250 ML’ i tez sprawdzą się rewelacyjnie. Poza tym sklepik ma wiele innych przydatnych akcesoriów dla niemowlaka, warto się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×