Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vlad Tepes

Zrobie dobrze chętnej kobiecie w wieku 16-45

Polecane posty

"Androgen, jeśli nie dajesz rady językiem, lub tego nie lubisz to masz pecha. " Zostałem zdemaskowany :-) BTW, mineta to nie gwarancja sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim....i jednoczesnie do widzenia....praca na mnie czeka....:))...milego teoretyzowania w sexie...... ps....dziewczyny!.... jakie zwierzatko przypominacie podczas sexu....:D mam na mysli opinie partnera a nie wasza. mnie facet porownal do niedzwiedzicy.....myslam ze pekne ze smiechu.... ps2....przyjrze sie blizej niedzwiadkom :D:D:D ps3....daleko mi z figury do niedzwiedzicy...hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zresztą już was pytałem. Po co to wasze szyderstwo ? Macie jakiś problem ? Ja założyem taki a nie inny temat i jeśli jest jakaś chętna to niech na niego odpowie, no chyba że Pan Androgen, ma problemy z czytaniem lub określeniem swojej seksualności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
#ULLiSSSES jak już 1/1 to mineta+palcówa jak ktoś lubi to jeszcze analna# jak najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev dobrze sie widać opierasz o drzewo :classic_cool: nie wiem do kogo by mnie porówbnał moj partner ale według ghinskiego horoskopu tom tygrysica :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vlad Tepes ---> nie stękaj :P podbijamy ci topik na wokande :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vii, zdecydowanie jesteś drapieżnym zwierzątkiem :-) Ale jeszcze za mało wiem, by sprecyzować jakim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v34 ide obalic to drzewo :D:D:D kurrde!!! moja praca :D:D:D ULLiSSSES kazda lubi....widocznie jest byle jak podniecana ze nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] fev v34 ide obalic to drzewo kurrde!!! moja praca Praca nie zając..... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vlad Tepes gdyby nie ty nie byloby tu nas....nie uciekaj ...plissss!!!1:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androgen Vii, zdecydowanie jesteś drapieżnym zwierzątkiem Ale jeszcze za mało wiem, by sprecyzować jakim. zapewne tez i slimak i rybka ze mnie bywa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] S_M co prawda według Chińczyków jestem tylko kogutem ale takim kogutem, który by tygrysicy nie przepuścił dobry kogut to chudy kogut :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULLiSSSES gowno prawda! wiesz jak lubia kobiety?!!! od tylu, mocne wejscie, gleboko az suty deba staja i rytmiczne posuwanie, mocne trzymanie za tylek, dosc silne przytrzymanie za ramiona, calosc gdzies na granicy bolu narastajaca przyjemnosc ciezko wyhamowac.....a kiedy nie mozesz tego zatrzymac dostaje cholernie silnych skurczy ciao....teraz juz musze spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty pieprzysz fev może ty tak lubisz ja napisałem,że nie wszystkie kobiety wiem bo próbowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze nie wszystkie tak lubią ale zdecydowana wiekszosc nawet nie wie ze lubi dopóki nie spróbuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheyna
ja jestem chętna mialam dwoch partnerów i z zadnym nie mialam orazmu daj kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULLiS jakbys je krecił to byś wiedział ze mozesz wiecej i dalej i ocniej i bardziej perwersyjnie :classic_cool: Perwersja dobrze mówi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sęk w tym,że one nawet nie chcą spróbowac" A nie jesteś dość silny, by je do tego zmusić? Perw też nie chciała, a po wszystkim leżała wydymana i mruczała... :-) Lubisz czuć nad sobą silnego zwierza, co Perw? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×