Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juliamitok

Pomoc przy doborze kolorów

Polecane posty

Gość juliamitok

Szukam narzut i juz je znalazlam ( jednolitych). Teraz kewstia koloru mnie meczy. Wiec tak: -mam brazowe panele na podlodze, - kolor scian : miodowy pastelowy ( niestety wyszedl jak zimny żółty). - kolor mebli : ciemny brąz + ława szklana w kolorze mebli. - obraz na scianie tryptyk z dominujacym kolorem pomaranczowym z odcieniami czerwieni. Kieruje się wystrojem stylem nowoczesnym. I teraz jakie kolory narzut na kanapy ? mam kilka opcji i prosze o pomoc w wyborze wsrod nich ( co najlepiej by pasowalo) i by bylo nowoczesnie przy tym: - narzuta czarna + jaski w kolorze : czerwonym ,amarantowym,jasny bez? - narzuta w kolorze ciemny bez + jaski w kolorze: jasny bez badz kremowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszesz o nowoczesnym
wnętrzu, wydaje mi się salonu? A chcesz użyć na kapę i jaśki kulkujący się polar? Może zainwestuj w jakis fajny materiał, najlepiej sama podotykaj w sklepie, może cos z delikatnym połyskiem, np. satyna bawełniana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliamitok
te narzuty to tylko tymczasowe rozwiazanie. Aktualnie dzieci mi brudza na kazdym kroku kanapy a ze sa nowe to mi ich zal. Stad te narzuty. A mi glownie chodzi o kolor jaki dopasowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piszesz o nowoczesnym
Ok, a mogłabyś moze jakies zdjęcie dodać? Zeby mozna to sobie lepiej wyobrazić? Jeżeli mam tylko z opisy wnioskować to raczej ciemna narzuta i kolorowe poduszki. Tylko nie lubie połączenia czerni i czerwieni, więc może ciemny brąz+ pomarańcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×