Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żona-swojego-męża

szczoteczka elektryczna do zębów

Polecane posty

Gość gość
ja uzywam panasonica i jest naprawde spoko. :) delikatna dla dziasel a czysci bardzo dokladnie i rownomiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepszą jest szczoteczka Philips Sonicare od kąd jej używam czuję różnicę i rzadziej chodzę do dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam Oral-B Genius 9000. Może nie jest to najtańsza szczoteczka, ale w zestawie mamy aż cztery różne główki, etui podróżne, ładowarkę podróżną. Szczoteczka wskazuje nam kiedy za mocno dociskamy nią do zębów. Końcówka sensitive idealna dla wrażliwców. Jeśli ktoś wcześniej mył zęby zwykłą szczoteczką albo tańszą szczoteczką elektryczną to, gdy użyje Oral-B Genius odczuje dużą różnicę nie tylko w samym przebiegu mycia, ale i uczucia czystości zębów. Dla lubiących nowinki techniczne istnieje możliwość zainstalowania aplikacji do tej szczoteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szczoteczki soniczne od Panasonica, są bardzo dobrej jakości, świetnie myją i cena jest w bardzo dobrej proporcji do jakości. Sam korzystam od dwóch lat, i sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam Panasonic EW-DS90-P503, dobry model i dobrze mi służy ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej opinii elektryczna najlepsza, ale taka z średniej półki dopiero zaczyna dobrze działać :d polecam Panasonic EW-DS90-P503 jestem użytkowniczką od dawna i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsino
Jeżeli chodzi o markę Seysso to zdecydowanie tak, z tym, że akurat jakbym miał wybierać to bym się wahał między modelami Seysso Gold Black ewentualnie model White jak ktoś woli inny kolor ;-) Jakie są zalety w ogóle szczoteczek sonicznych? Potrafią doprowadzić zęby do odpowiedniej barwy, usuwają kamień i utrudniają jego tworzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam najtańszą z Oral B kupioną w Rossmannie w promocji za 60 zł i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterrra5
Cena nie jest ważna. Liczy się jakość. Poza tym szczoteczka powinna spełniać nasze oczekiwania. To jest podstawa. Przy wyborze konkretnego rozwiązania ten artykuł https://www.shop-dent.pl/pl/c/Szczoteczka-soniczna/1638 dla mnie okazał się pomocy. Ciekawy i bardzo fajny poradnik, który rozjaśnił mi temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Szczoteczka elektryczna jest bardziej dokładniejsza niż normalna, ponieważ wykonuje o wiele więcej ruchów na minutę niż szczoteczka manualna. Na stronie gdanskiecentrumstomatologiczne.pl można znaleźć specjalistyczne informację na temat szczoteczek i ich użytkowania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemekb102

Najlepiej poczytać i wybrać model, dopasowany do indywidualnych preferencji. Polecam ten blog: https://szczoteczki24.pl/blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radkooo

Odkąd przesiadłem się na szczoteczkę elektryczną nigdy więcej tradycyjnej. Jest duża różnica w samym odczuciu świeżości jamy ustnej. Nie lubię przepłacać, więc szukałem na start czegoś w rozsądnej cenie. Spory wybór takowych znalazłem na Regmag, zamówiłem i jestem mega zadowolony. Dostawa w ciągu 24h, kontakt ze sklepem błyskawiczny a sama szczoteczka jak już wspomniałem - dużo lepsza od tradycyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeloN

Mogę polecić szczoteczke soniczną Tessa. Bardzo dokładnie myje, daje znać co 30s żeby zmienić miejsce mycia, po 2 min się sama wyłącza. I jest w dobrej cenie. Wcześniej miałem elektryczna i widzę sporą różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja mam soniczną Teesa, czyści bardzo dokladnie, zęby są o wiele bielsze. Moja ma jakoś 5 trybów, w tym masażu- mega fajny jest 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldur

może coś od teesy? Ich szczoteczki elektryczne stoją na dobrym poziomie. Spokojnie mogą konkurować z liderami a mało kto o nich słyszał 😛 np model tsa 8015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancho
Dnia 6.09.2019 o 17:56, Gość waldur napisał:

może coś od teesy? Ich szczoteczki elektryczne stoją na dobrym poziomie. Spokojnie mogą konkurować z liderami a mało kto o nich słyszał 😛 np model tsa 8015

 tsa 8015 mam i ja również i szczerze jestem pod wrażeniem. Był to mój pierwszy zakup od Teesy i oceniam na duży plus jakość wykonania. Warto dać mniejszym brandom szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwatunca
Dnia 27.10.2019 o 22:57, Gość pancho napisał:

 tsa 8015 mam i ja również i szczerze jestem pod wrażeniem. Był to mój pierwszy zakup od Teesy i oceniam na duży plus jakość wykonania. Warto dać mniejszym brandom szanse

dobrze wiedzieć, nie będę przynajmniej przepłacać gdzie indziej za coś co mi sie popsuje za kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munni

na teesie zobacz, u nich są same profesjonalne sprzęty które się nie psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munni

na teesie zobacz, u nich są same profesjonalne sprzęty które się nie psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konserwator

szczoteczki trzeba często wymieniać, aczkolwiek powiem wam że te z teesy trzymają bardzo długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saunaman

Ja polecam teesa sonic pro. bardzo udany model. Warto zainwestować bo wiem że posłuży na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pompo

Elektryczna szczoteczka jest bardzo, polecam teesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skanker

szczoteczkę to ja mam już 2 z teesy i trzyma bardzo długo, świetna bateria oraz czyszczenie na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×