Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agaturo

czyszczenie piekarników

Polecane posty

Gość Agaturo

Mam bardzo ubrudzony piekarnik. Próbowałam wielu środków ze sklepu ale wymagają one wiele pracy żeby osiągnąc zamierzony efekt. Czy ktoś zna jakiś domowy szybki sposób żeby pozbyć się problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaw brytfanne z wodą, poczekaj aż sie zagotuje i będzie skraplać, potem szybko odtłuszczacz i szorować. ocet pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co lubi wypic
dix seledynowy.ok.6zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaturo
Bardzo dziękuję za rady , zamierzam w najbliższym czasie je wypróbować. mam tylko jeszcze jedną wątpliwość. chodzi o ten preparat mister musclic czy coś w ten deseń , czy mam kupić ten preparat specjalnie do piekarników czy też jakiś zwykły czyszczący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyehyehehe
czyscilam kiedys piekarnik pianka (do piekarnikow),nie dosc ze nie doczyscilam,to jeszcze jest napisane na preparacie "dokladnie splukac czysta woda" -jak to zrobic?? moj piekarnik dlugo smierdzial i troche dymił po wlaczeniu,bo nie poradzilam sobie z tym splukaniem,chyba ze trzy dni go "wypalałam" i wiecej juz na tak dokladne czyszczenie sie nie odwazylam ktos tu dał radę,zeby najpierw nawilżyć piekarnik -preparatów do czyszczenia nie stosuje sie w gorącym piekarniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×