Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskadaaa

15miesięczne dziecko wstaje w nocy 5 razy na karmienie.

Polecane posty

Gość kaskadaaa

Co mam robić??? Jak nie dam mleka to nie zaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna wstawac w nocy 5
razy na karmienie? to co ile ono je? co 1,5 godziny? tyle nawet noworodek nie zjada. Daj wieczorem kanapkę albo sytą kszkę. ja dawalam jeszcze w lóżku butlę z kaszką (wiem wiem pruchnica itd ale jakos nas ominęla, zeby ma ladne) i potem dopiero rano kolejną butlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w dzien sie najada i sie przyzwyczail w nocy... Moja corka jest w podobnym wieku i jeszcze zadnej nocy calej nie przespala ale jesc jej nie daje czasem jak zabkuje to tylko wode... Ty tez powoli zastepuj jedzenie woda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córa miała 7 miesięcy jak przestała jeść w nocy, syn tez jakoś tak nie ma że dziecko jak w nocy płacze i się budzi to głodne czasem wystarczy trochę wody spróbuj no i kolacje konkretną przed spankiem by układ pokarmowy miał co robić w nocy a nie np butle z mlekiem bo na to to już dziecko za duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
próbowałam wodę dawać ale wcale nie chce. A z tym w dzień nie najedzeniem się to może coś w tym jest bo w dzień to prawie w cale nie chce jeść. Jak już coś je to tylko 2-3 łyżeczki i koniec jedzenia.Lekarz przepisał jej cos na apetyt ale to nic nie pomaga:( za to w nocy je często ale tylko po ok 120 ml bo więcej na raz nigdy nie wypije:( Co ja mam jeszcze robić? Obie ciagle jesteśmy nie wyspane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestawiła sobie dzień z noca jesli chodzi o karmienie :/ nie wiem co ci doradzic ale cos z tym trzeba zrobic zapytaj w przychodni moze ci cos doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
:P:P:P:P:P to może byc to... tylko co teraz zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×