Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość staniiik

rozmiar stanika

Polecane posty

Gość staniiik

witam moim problemem jest dobopowiedniego stanika. kalkuratory zle dopasowuja. moze Wy mi mozecie pomoc moje wymiary pod biustem mierzone ciasno : 74/75 cm biust mierzony to 98 cm . prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafka102
najlepiej idź do sklepu i przymierzaj. Pod biustem wiesz ile masz to najważniejsze, biustonosze mają przecież różny krój, rozstaw fiszbin itd. Ja zawsze kupując bielizne spędzam w przymierzalni minimum pół godziny,a ekspedientka biega tam i z powrotem. Jak już coś znajdę to nie jest to zawsze ten sam rozmiar więc się nie sugeruj a tym bardziej tymi kalkulatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mieszkasz w okolicach Warszawy to pójdź do LI PARIE. W tym sklepie dokładnie zmierzą Cię i dobiorą właściwy biustonosz. Moja siostra była bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie. Również i ja mam zamiar się do niego wybrać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.e-bieliznakobieca.pl
możesz dobrać biustonosz na http://www.e-bieliznakobieca.pl, przy każdym produkcie masz odnośnik do tabeli rozmiarów danego producenta. Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Pamiętaj tylko, że rozmiarówki producentów mogą różnić się między sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka irisha
nie spamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×